Dnešním dnem začínáme postupně expedovat z nového skladu objednávky, které jste během našeho stěhování vytvořili! Prosíme tedy ještě o špetku trpělivosti, děláme maximum pro to, abyste své balíčky měli u sebe co nejdříve.

GONGE VELKÉ KOPCE 5 KS

Kód: G2121
3 179 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pět nášlapných kopečků učí děti odhadovat různé výšky a vzdálenosti. Barevné kopce mají na spodní části protiskluzový lem, který chrání od nepříjemného uklouznutí. Krásně barevné kameny jsou vyrobeny tak, aby nešly převrátit. Kromě našlapování a skákání lze kopce použít jako židličky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GONGE Velké kopce - zábavná překážková dráha s různě velkými kameny

Skákání z kamene na kámen! Velké kopce, které imitují překážky v přírodě. Krásně barevné kameny (oranžová, žlutá, modrá, červená, zelená) ihned zaujmou děti.  Díky různým výškám a velikostem si děti osvojují odhad a koordinační schopnosti. Jednoduchá překážková dráha se uplatní v mateřských školách, dětských centrech a pohybových kroužcích. Překonávání Velkých kopců je zábavná hra, při které se děti seznamují s různými výškami, barvami a vzdálenostmi.

K vytvoření zábavné překážkové dráhy doporučujeme kombinaci s dalšími pomůckami.

Spodní část kopců je opatřena protiskluzovým lemem, aby nedocházelo k nepříjemnému uklouznutí.

Určeno pro děti od 2 let.

Cvičební pomůcky GONGE stimulují dětskou představivost prostřednictvím fyzické aktivity. Dále velice často nabízejí širokou škálu způsobů, jak povzbudit děti ke hře a pohybu. Hra pohybem rozvíjí u dětí kognitivní a sociální dovednosti. Během aktivity si děti budují sebevědomí a pomůcky je motivují k učení.

Balení obsahuje:

  • 2 x kopec: 36 x 36 x 8,5 cm

  • 2 x kopec: 40,5 x 40,5 x 17 cm

  • 1 x kopec: 42 x 42 x 25,5 cm

 

Nosnost:

  • do 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: