Dobrou noc, liško Alice - Lilliputiens recenze

Belgická značka LILLIPUTIENS, jejíž předností je výroba originálních hraček, se u nás na e-shopu objevila tento rok. S nádhernými, nápaditými a edukačními hračkami pro děti oslovuje nejen naše zákazníky, ale i naše vlastní děti. My dnes pro Vás máme nachystanou recenzi látkové knížky DOBROU NOC, LIŠKO ALICE. Skvělý dárek pro holčičky i kluky, který Vás provede večerními rituály a aktivitami.

 

KNÍŽKA, KTERÁ SE STANE KAMARÁDEM

Krásná látková knížka Vás překvapí svým tvarem a velikostí. Nejedná o klasickou velikost dětského leporela, ale o knížku o rozměrech 28 x 22 cm, která je zabalena v praktickém průhledném obale s poutkem k snadnému přenášení. Je vyrobena z příjemného měkkého materiálu. Součástí knížky je také liška Alice a několik doplňků, které pomocí suchého zipu mohou děti v knížce přemisťovat a starat se tak o malou lišku. Maminky jistě potěší možnost praní v pračce. Jsme si totiž jistí, že knížka děti nadchne a budou ji nosit všude s sebou.

S knížkou nachystají děti Alici večeři a poté můžou společně posedět, popovídat si a lišku nakrmit. Po večeři máme čas na koupání a večerní rituály. V knížce má liška nachystanou vanu, ručník a spací kalhoty. Po koupeli je čas čištění zoubků, česání vlásků a poslední cesta na WC před ulehnutím do postýlky.

Poté, co děti i liška Alice absolvují všechny večerní povinnosti, ulehají do postýlky. Maminka Liška nachystá postýlku, připraví kamaráda na spaní, tatínek Lišák hledá knížku a chystá se na přečtení večerní pohádky k usnutí.

 

Pokud máte dítko, které se nedokáže srovnat s denním režimem, večer je stále plné energie a nedokáže se zklidnit, knížka je pro Vás skvělý pomocník. Každodenním opakováním a staráním se o malého lišáka děti naučíte správné návyky a večerní rituály, knížka Vám usnadní zakončení dne a zklidnění dětí. Každý večer může tatínek Lišák číst či vyprávět oblíbenou pohádku, kterou si děťátko vybere.

 

POMOCNÍK, CO NAUČÍ DĚTI DENNÍ RITUÁLY

Poté, co se děti naučí starat o lišku během večera, můžete děti potěšit i druhou knížkou, ve které se budete o lišku Alici starat během dne. Denní knížka pomůže zvláště dětem s přípravou na vstávání, naučení se rituálu snídaně a nástup do školkového procesu. Dětem tak usnadní pochopení trávení času ve školce bez rodičů mezi kamarády a respektování nové autority.

Knížka je dle výrobce určena dětem od 18 měsíců. Může Vás poté však provázet několik let a stále se k ní můžete vracet, abyste pomohli dětem pochopit a usnadnit různé procesy a úkoly během dne. Naučí děti správné rituály a pravidla chování.

Tým Spokonožky

(foto: archiv autorky)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení