NOVINKA - ORTHO PUZZLE

Ortopedické podlahy se v poslední době těší velké oblibě. I když všichni víme, že chůze naboso po přírodním povrchu je pro nohy to nejlepší, ne každý z nás má tu možnost. Představte si chůzi v trávě, po písku, po kamínkách nebo v lese na mechu. Pokud si chcete kousek přírody donést domů, ortopedické podlahy Vám mohou pomoci. Ke značkám MUFFIK a ORTODON se nyní přidává ORTHO PUZZLE. Pojďme si tuto novinku představit o trochu více.

obr. 1 ORTHO PUZZLE                         obr. 2 MUFFIK                                  obr. 3 ORTODON

Podlahy ORTHO PUZZLE jsou sestaveny do jednotlivých sad po 8 kusech. Můžete vybírat ze sad pro děti, pro dospělé nebo z univerzálních sestav. Jednotlivé díly ORTHO PUZZLE lze mezi sebou spojovat. Jelikož se jedná o novou značku NENÍ KOMPATIBILNÍ S PODLAHAMI MUFFIK ANI ORTODON.

Obecně můžeme říci, ze tyto ortopedické podlahy slouží k stimulaci dolních končetin, nácviku správného stoje a chůze, trénování rovnováhy.  U malých dětí podporují správný rozvoj dětské nohy, poskytují jim dostatek stimulů a zlepšují smyslové vnímání. Podlahy jsou vhodné pro využití v domácnostech, školkách, dětských hernách, ale jsou využívány také v rehabilitaci.

obr. 4+5+6 sady ORTHO PUZZLE

ORTHO PUZZLE nabízí sadu MOŘE, JEŽCI, UNIVERZÁLNÍ, SAVANA, PRVNÍ KROKY, MOŘSKÉ KAMENY, LES A CESTA ZDRAVÍ.

 

PŘEDSTAVUJEME JEDNOTLIVÉ SADY

Sada sestavená z podlah (mořské dno, mořský útes, oceán a mořská vlna), od každé podlahy obsahuje dva kusy. S touto sadou oslovíte dětská chodidla, pomůžete aktivovat svaly plosky nohy a klenbu, zvýšíte prokrvení a budete stimulovat receptory v chodidlech. 

obr. 7+8 sada MOŘE

Sada obsahující podlahy (tvrdé kaktusy, měkké kaktusy, tvrdí ježci, měkcí ježci), od každé podlahy obsahuje dva kusy. Sada vhodná pro děti i dospělé. Dokonale prokrví vaše chodidla, nastartuje metabolismu a urychlí regenerační procesy. Pokud trpíte pocitem unavených nohou, dokonale Vaše nohy probudí. 

obr. 9 JEŽCI

V univerzální sadě najdete podlahy (tvrdá tráva, tvrdé trny, tvrdé šišky, měkcí ježci), od každé podlahy dva kusy. Univerzální sadu využijí děti i dospělí. Pomáhá s aktivací klenby nohy, zlepšuje prokrvení, slouží k tréninku rovnováhy a podpoře správného držení těla.

obr. 10 + 11 sada UNIVERZÁLNÍ

Sada složená z podlah (měkké mořské kameny, tvrdé mořské kameny, měkké kaktusy, měkcí ježci), od každé podlahy dva kusy. Savana set je vhodný pro děti, kterým pomůže s aktivací trupu a stabilizací pánve, správným postavením dolních končetin a tím korekcí valgózních kotníků. Samozřejmostí je aktivace stimulace plosek.

obr. 12 + 13 sada SAVANA

I naši nejmenší zákazníci si přijdou na své. Sada pro první kroky obsahuje podlahy (kamínky, slunečnice, motýl, měkká tráva), od každé podlahy dva kusy. Malé děti mohou přes podlahy přelézat, a tím tak aktivovat svaly středu těla, posléze na podlahách trénují své první krůčky při obcházení nábytku. Po začátku samostatné chůze lze stimulovat chodidla a trénovat i na ortopedických podložkách. Nechte děti podlahy prozkoumat i rukama a rozvíjejte tak jemnou motoriku.

obr. 14 + 15 sada PRO PRVNÍ KROKY

Sada mořské kameny obsahuje dva typy podlah (mořské kameny měkké a tvrdé), od každého druhu čtyři kusy. Je vhodná pro děti s oslabeným středem těla a valgózními kotníky. Chůzí po nerovném povrchu mořských kamenů dochází k aktivaci trupu, stabilizaci pánve, posilování pohybově - vazivového aparátu dolních končetin. Stimuluje a aktivuje se ploska nohy. 

obr. 16 MOŘSKÉ KAMENY

Sada les je vhodná pro děti i dospělé. Je sestavena z podlah (tvrdá tráva, tvrdé trny, měkké šišky, tvrdé šišky), od každé podlahy dva kusy. Střídáním povrchů při chůzi dochází k aktivaci svalů plosky nohy, a tím rozvoji tlumících mechanismů chodidla. Zvyšuje se prokrvení a regenerační mechanismy.

obr. 17 + 18 sada LES

Speciální sada pro dospělé a starší děti obsahuje podlahy (tvrdé kaktusy a tvrdé ježky), od každého typu čtyři kusy. Pokud trpíte artrózou, Mortonovou neuralgií, na různé deformity chodidel, plochonoží, halluxy a další, využijete právě tuto sadu ortopedických podlah. Chůzí po této sestavě probudíte svá chodidla a dopřejete jim úlevu. Výstupky na podložkách nohy promasírují, zvýšením prokrvení dojde k zvýšení metabolismu a odplavení škodlivých látek a metabolitů.

 obr. 19 + 20 sada CESTA KE ZDRAVÍ

Podložky díky uzamykatelnému systému do sebe zapadají, protiskluzové prvky zajistí držení na podlaze a předchází případnému uklouznutí. Podlahy jsou vyráběny z hypoalergeních materiálů, prošly klinickými a toxikologickými testy, jsou certifikovaný produkt. Jsou snadno omyvatelné. Součástí každé sady je brožura obsahující popis podlah a základní cviky.

 

Tým Spokonožky

 (ZDROJ OBRÁZKY: ARCHIV AUTORKY, WWW.SPOKONOZKA.CZ)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení