RŮST SPOLEČNĚ - MEZINÁRODNÍ ONLINE KONFERENCE PRO RODIČE A UČITELE MŠ

Máme tu duben a s ním se nezadržitelně blíží již 4. MEZINÁRODNÍ ONLINE KONFERENCE PRO RODIČE A UČITELE MŠ - RŮST SPOLEČNĚ. Pojďte se s námi ve dnech 25.-29. dubna 2022 zúčastnit konference, která Vás nabije inspirací. Spokonožka i tentokrát v roli partnera celé akce, kdy jsme si pro registrované účastníky připravili zajímavé slevové kódy a poukazy k nám do e-shopu.

JAK PODPOŘIT NEOMEZENÝ POTENCIÁL DĚTSTVÍ? - POMŮŽEME VÁM NAJÍT ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY!!!

 

5 DNŮ PLNÝCH ZAJÍMAVÝCH PŘEDNÁŠEK NABITÝCH INFORMACEMI

Během celého konferenčního týdne se můžete těšit na 22 hodin přednášek, 15 přednášek od světových a 7 přednášek od českých expertů. Těšit se můžete také na živé vstupy s lektory. Po skončení konference máte po celý rok neomezený přístup ke všem přednáškám a materiálům. A brožurku klíčových myšlenek.

BONUSY, DÁRKY A SLEVY OD PARTNERŮ CELÉ AKCE

Partneři konference opět nabízejí pro registrované účastníky zajímavé bonusy, dárky a slevové akce. Stačí se registrovat a nic důležitého Vám neuteče :-)

 

REGISTRACE ONLINE

Celý tým organizátorů i partnerů akce se těší na všechny účastníky nejen z řad rodičů a učitelů. Zváni jsou všichni, koho dané téma zajímá. Registrace probíhají online a do 18. dubna za zvýhodněnou cenu 1690,-. Pokud se o akci dozvíte později, registrace je možná i poté za cenu 1990,-.

 

Nabízíme vám 22 hodin inspirace, aktuálních témat a prostor k diskuzi o výchově, psychologii, Montessori a celostním rozvoji dítěte. Registrujte se do naší online konference pro rodiče a učitele MŠ a od 25. 4. 2022 si vychutnejte celkem 22 přednášek českých i světových lektorů. 

Tým Spokonožky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení