SADY ORTOPEDICKÝCH PODLAH ORTONATURE

V minulém článku jsme si představili novinku mezi ortopedickými podlahami značku ORTONATURE. Jak je u výrobců ortopedických podložek zvykem, sestavují a nabízí také jednotlivé sady. Jsou v nich různé kombinace jednotlivých koberečků. Pojďme se dnes na tyto sady podívat a říct si, s čím by nám mohly pomoci.

Ortonature nabízí větší či menší sady ortopedických podlah. Jde většinou o kombinaci tvrdých a měkkých podlah s doplněním o některé z 3D prvků.

 

Předchystané ORTONATURE sety na první pohled zaujmou svým názvem. Kdo by si přeci nechtěl vyzkoušet Duhovou melodii, Ranní zázrak, Sladkou matematiku či Cestu ježka nebo krokodýla?

DUHOVÁ MELODIE

Set ortopedických podlah ORTONATURE Duhová melodie je složen z ortopedických podlah ORTONATURE BANÁNKY, MUŠLE, TRÁVÁ, KAKTUS, HVĚZDICE, LESNÍ OVOCE, GEOMETRIE, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 9, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 10. V sadě najdete kombinace balančních i masážních podlah. Díky této sadě promasírujete a prokrvíte svá chodidla, zároveň zaktivujete nožní klenbu a procvičíte rovnováhu. Sada obsahuje kombinaci tvrdších i měkčích podložek vhodných pro děti i dospělé.

ŠŤASTNÁ CESTA

Set ortopedických podlah ORTONATURE Šťastná cesta. Sada je složená z ortopedických podlah ORTONATURE MUŠLE, TRÁVÁ, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 9, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 10, LESNÍ OVOCE, BANÁNKY, KAKTUS, OŘECHY. Kombinace balančních i masážních podlah. Díky této sadě promasírujete a prokrvíte svá chodidla, zároveň zaktivujete nožní klenbu a procvičíte rovnováhu. Kombinace měkčích a tvrdších podlah. Balanční podložky lesní ovoce, matematika a banánky jsou vhodné i pro menší děti. Sada vhodná pro děti i dospělé. 

RANNÍ ZÁZRAK

Set ortopedických podlah ORTONATURE Ranní zázrak. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE LESNÍ OVOCE, BANÁNKY, MUŠLE, KAKTUS, TRÁVÁ, 2X OŘECHY, MALÝ KOPEC, HVĚZDICE, SLUNEČNÍKY. Kombinace balančních i masážních podlah. Díky této sadě promasírujete a prokrvíte svá chodidla, zároveň zaktivujete nožní klenbu a procvičíte rovnováhu. Vhodné pro jedince s valgózními kotníky, oslabeným středem těla. Dospělí ocení masážní prvky k promasírování unavených a bolavých chodidel.

CESTA KROKODÝLA

Set ortopedických podlah ORTONATURE Cesta krokodýla. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE KROKODÝL, TRÁVA, BANÁNKY, LESNÍ OVOCE, OŘECHY, KAKTUS 2X, MUŠLE. Sada složená z 3D podlah doplněná o jemnější trávu a kaktus. Díky kombinaci podlah procvičíte nejen oblast chodidla, ale i celé tělo. 3D podlahy poskytnou stimuly k potrénování a aktivaci středu těla, kaktus poskytne intenzivní promasírování a prokrvení chodidel.

CESTA JEŽKA

Set ortopedických podlah ORTONATURE Cesta ježka. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE JEŽEK, LESNÍ OVOCE, SLUNEČNÍK, TRÁVA 2X, OŘECHY 2X, KAKTUS. Sada složená z 3D podlah doplněná o jemnější trávu a kaktus. Díky kombinaci podlah procvičíte nejen oblast chodidla, ale i celé tělo. 3D podlahy poskytnou stimuly k potrénování a aktivaci středu těla, kaktus poskytne intenzivní promasírování a prokrvení chodidel.

SLADKÁ MATEMATIKA 

Set ortopedických podlah ORTONATURE Sladká matematika. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE LESNÍ OVOCE, OŘECHY, SLUNEČNÍKY, BANÁNKY, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 9, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 10. Sada vhodná k aktivaci nožní klenby a promasírování chodidel. 

MLADÝ PRŮZKUMNÍK

Set ortopedických podlah ORTONATURE Mladý průzkumník. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE KAKTUS, KROKODÝL, MUŠLE, JEŽEK, TRÁVA, MALÝ KOPEC. 3D podlahy ježek a krokodýl mají za cíl zaktivovat při balančním cvičení střed těla a zaktivovat klenbu. Ostatní podlahy pak sadu doplní efektem promasírování, prokrvení a stimulace chodidla.

DIVOKÝ OSTROV

Set ortopedických podlah ORTONATURE Divoký ostrov. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE 2X KAKTUS, KROKODÝL, MUŠLE, HVĚZDICE, DEŠTNÍKY. 3D podlahy hvězdice a krokodýl mají za cíl zaktivovat při balančním cvičení střed těla a zaktivovat klenbu. Ostatní podlahy pak sadu doplní efektem promasírování, prokrvení a stimulace chodidla.

CHYTRÁ PŘÍRODA

Set ortopedických podlah ORTONATURE Chytrá příroda. Sada složená z ortopedických podlah ORTONATURE MUŠLE, TRÁVÁ, MALÝ KOPEC, GEOMETRIE, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 9, POJĎME HRÁT MATEMATIKU 10. Kombinace balančních i masážních podlah. Díky této sadě promasírujete a prokrvíte svá chodidla, zároveň zaktivujete nožní klenbu a procvičíte rovnováhu.

ZVÍŘECÍ TRIO

Set ortopedických podlah ORTONATURE Zvířecí trio. Sada obsahuje ortopedickou podlahu ORTONATURE JEŽEK, KROKODÝL, HVĚZDICE. Sada složená z členitých 3D podlah. Vhodná k trénování rovnováhy, stability a koordinace. Můžete využít jako doplněk k méně tvarovaným podložkám. Lze používat jako balanční pomůcku k posílení středu těla u dětí s valgózními kotníky.


Doporučujeme používat ortopedické podlahy jako doplněk k cvikům, které máte od svého fyzioterapeuta.

Tým Spokonožky