Spokonožka chystá novinky

Ať už jste našimi pravidelnými zákazníky nebo jste naše stránky navštívili poprvé, nově pro Vás připravujeme blog. Zde pro Vás budeme přidávat zajímavé články. Nechtěli bychom zůstat jen u tématu nohou a obouvání, ale rádi bychom se dívali na tuto problematiku komplexně.

Připravujeme i články týkající se chůze, psychomotorického vývoje dítěte, problematiky ženského těla po porodu, tejpování a mnoho dalších. Dále chystáme návody na využití pomůcek, které můžete najít na našem e-shopu, recenze či jejich podrobnější představení.
 
Můžete se těšit na obrázkové přílohy a instruktážní/cvičební videa. V rámci spolupráce s fyzioterapeutkou, je Vám nově k dispozici fyzioporadna (fyzioporadna@spokonozka.cz), kde Vám budeme odpovídat na Vaše dotazy týkající se obuvi, obouvání, problematiky nohou, dětského vývoje i poruch pohybového aparátu celkově.
 
Těšíme se na Vás i na našem facebooku a instagramu
 
Jsme otevřeni novým možnostem komunikace s našimi zákazníky, rádi uvítáme i nápady či návrhy z Vaší strany. Ať už se budou týkat blogu, poradny, eshopu a všeho co Vás zajímá.
 
                                                                                               
                                                                         
                                                                                            Tým Spokonožky :-)
 
 

                                                                                                            obr. 1 dětská noha  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení