BLACKFRIDAY je kódem na slevu 11% na celý náš sortiment. Slevové kódy se nesčítají, v košíku můžete tedy zadat vždy pouze JEDEN kód. Děkujeme za pochopení.

Tipy na dárky - smysluplné a užitečné 1. část

Blíží se konec roku a s ním také velmi očekávané Vánoce. Už od konce léta se na nás valí nejrůznější nabídky, které nás lákají k nákupům dárků. Někdy se pak stane, že se necháme zlákat k pořízení věci, kterou jsme ani neměli v plánu kupovat nebo se sejde tolik věcí, že si je ani pořádně nedokážeme užít. Jaký dárek je však ten pravý? Pojďme si dát pár tipů na dárek, co potěší nejen děti, je užitečný a smysluplný.

ORTOPEDICKÉ PODLAHY

Ortopedické podlahy jsou určeny pro stimulaci a aktivaci chodidel, korekci držení těla, zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému. Stimulace chodidel a balanční prvky podložek působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost mají i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů, jsou vhodné i pro děti nebo dospělé jako preventivní pomůcka, využití najdou i u sportovců v rámci kompenzačního cvičení. Vybírat můžete z různých tvrdostí a členitostí podložek tak, abyste se zaměřili a zacílili právě na Váš problém. U nás si můžete vybrat i ze speciálně složených sad nebo si složit vlastní set ušitý právě Vám přímo na míru. Vězte, že ortopedickou podlahou uděláte radost i svému čtyřnohému příteli.Ortopedické podlahy MUFFIK MEDIUM 2 set 11 KS

HOUPAČKY

Houpačky jsou skvělým prvkem, který doplní nejeden dětský pokojíček. Výhodou je, že si můžete vybrat na míru přímo Vám a Vašim dětem. Máte doma malé skřítky, co rádi lezou, podlézají a hrají si na schovávanou? Pro Vás je jako dělaná houpačka. Nebo snad toužíte po houpání Vy a Vaše větší děti, pro které není terén žádný problém? Poté volte houpací prknoHoupačky a houpací prkna jsou unikátní tím, že spojují pohyb s hrou. Poskytují zdroj zábavy a dobrodružství pro děti i dospělé. Velkým přínosem je to, že děti si hrou trénují rovnovážné reakce těla, které jim následně umožní provádění složitějších motorických dovedností. Můžeme je tak nazvat nejenom hračkou, ale i cvičební a rehabilitační pomůckou. Houpačky můžete doplnit i různé doplňky a po cvičení si v ní odpočinout.

 

SKINNERS

Bojíte se, že ponožky nejsou ten pravý dárek? Opak je pravdou. Funkční a minimalistické ponožkoboty SKINNERS jsou vyrobeny z odolných polymerů, třívrstvý a pružný úplet nabízí nohám maximální pohodlí a ochranu. Noha je tak ve Skinners přirozená a zachovává si svoji funkci. Nechte nohy prozkoumat povrch, po kterém prochází.
Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací v dětských i dospělých velikostech. Verze SKINNERS 2.0 prošla oproti klasické verzi několika inovacemi. Disponují nově také vyjímatelnou perforovanou stélkou, která lépe odvádí pot z nohou, mají širší špičku a nový úplet, který je vhodný i na vyšší nárt. Skinners jsou flexibilní, odolné, lehké a kompaktní, ochranné díky své 3mm silné spodní vrstvě. Lze je prát v pračce na 30° v přiloženém pracím pytlíku. 
 
 

OVERBALLY, GYMBALLY A PHYSIOROLLY

Při nákupu různých měkkých cvičebních míčů neuděláte chybu. Tyto cvičební pomůcky najdou využití u širokého spektra mladších i starších. Míče pomohou nejen s aktivací důležitých svalových skupin, ale využijete je i při relaxaci a protahování. Overbally jsou navíc velmi skladné, přenesete je všude s sebou. Jestliže pak máte doma děti, s kterými potřebujete cvičit, míče ze cvičení udělají zábavnou formu. Tvarované míče jsou poté oblíbenou pomůckou k různým dětským hrám, cvičení jógy nebo protahování. Díky svému tvaru umožňují lépe držet stabilitu těla a snadněji se ovládají. 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Pokud však stále váháte a nevíte, jaký dárek je vhodný, pořiďte Vašim blízkým dárkový poukaz. Jestliže však nechcete předávat jen papírový šek, na internetu načerpáte mnoho inspirací, jak i dárkový poukaz nápaditě zabalit a darovat.


Tipů na dárky je spousta, připravujeme pokračování.

Tým Spokonožky

(produkty: spokonozka.cz)