UTUKUTU - CLIMBOU STEPS

Kód: CL-S-C-10
3 640 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

UTUKUTU  Climbou steps - Schody. Překonat takové schody je pro nás dospělé úplně nezajímavá dovednost. Zkuste se ale při dalším výstupu, či sestupu zamyslet, kolik úkonů musí tělo vykonat, aby to zvládlo.

Jedná se o atypický produkt, který je odesílán v samostatné zásilce a podmínky dopravy zdarma se na tento produkt nevztahují. Děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro děti v batolecím až předškolním věku je to velmi těžký úkol, který je potřeba rozfázovat na jednotlivé kroky.

Climbou Steps děti nejdříve přelézají, plazí se po nich po bříšku. Na horní desce se učí otočit a po zadečku slézt. Správné vyměření, kam položit nohu, kde se chytit rukou a jak natočit tělo, je úkol, na který potřebují někteří spoustu času a opakování.

Dětem díky Climbou Steps připravujeme domácí “malá” nebezpečí. Naše úloha, jakožto průvodce, je děti před “velkým” nebezpečím chránit a dovolit jim poznat ta “malá” bezpečná, aby si je dokázaly náležitě osvojit.

Schody umístěte do prostoru tak, aby děti měly dostatek místa kolem sebe. Pod dozorem je nechte volně přelézat v pozici, kterou již mají osvojenou na rovné ploše – plazení, na kolínkách, ve stoje. Horní deska je může později lákat ke skočení. I toto dětem dovolte bezpečně zkoušet. Trénují tak hrubou motoriku a celkový motorický vývoj v bezpečném prostředí domova a pod vaším dohledem.

Rozměry: délka 116 cm x výška 30 cm x šířka 58 cm, váha 14 kg 

Upozornění

Climbou Steps je hračka a psychomotorická pomůcka pro děti od 6 měsíců, do výšky dítěte 120 cm.

Maximální zatížení: schody 80 kg, v pozici lodě 40 kg na jedné straně. 

Je nezbytně nutné, sestavit Climbou Steps dospělou osobou. Ihned po sestavení zkontrolujte a dotáhněte šrouby tak, aby nevytvářely ostré hrany. Pravidelně dotažení šroubů kontrolujte. Použití je možné vždy pod dohledem dospělé osoby. Při otočení (do pozice lodi) je nutné sedět na vnitřním schodu a držení se za tyčku ve středu. Jinak hrozí přiskřípnutí prstů. Při houpání hrozí převrácení. Climbou Steps používejte s opatrností, je nutné získat dovednosti, aby se předešlo pádům a kolizím, které by mohly způsobit zranění dítěte nebo jiných osob. Balení obsahuje male části, hrozí udušení.

Kvalita

Climbou Schody jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. Tento certifikát udělil Technický a zkušební ústav. 

Tento certifikát prokazuje bezpečnost po materiálové i mechanické stránce. Nepleťte si ho s certifikátem jen na barvy. Ten u podobného produktu nestačí!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI
Záruka: 2 roky
Věková skupina: Pro nejmenší (0-12m), Děti do dvou let (1-2roky), Tříleté děti (3 roky), Předškoláci (4 - 6 let)
Položka byla vyprodána…

Utukutu - chytré hračky pro malé i veliké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: