UTUKUTU - HOUPACÍ PRKNO GRAVÍROVANÉ

Kód: UTU-GRAV/PIR UTU-GRAV/LES UTU-GRAV/LIS UTU-GRAV/LAP UTU-GRAV/LEV UTU-GRAV/PTA UTU-GRAV/SZVI UTU-GRAV/JOG UTU-GRAV/VLK UTU-GRAV/MED UTU-GRAV/KVE UTU-GRAV/TEE UTU-GRAV/ZVE UTU-GRAV/MOL UTU-GRAV/MAN03 UTU-GRAV/AND UTU-GRAV/MAN05 UTU-GRAV/TVUJ Zvolte variantu
Akce Tip
Značka: UTUKUTU
2 950 Kč
Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Dostupnost: leden 2022 Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Houpací prkno jako obraz do domu. Krásný povrch dřeva vybízel k dalším úpravám. Proto bylo vybráno několik vzorů, které skvěle ladí a Utukutu prknům dávají nový přesah.

Ladný tvar a přírodní materiál doplněný o obrázek s dětskou či jinou tématikou nás baví! Obrázek gravírujeme s největší pečlivostí a za inspiraci vděčíme Waldorfské pedagogice.

Prkno si můžete navrhnout sami. Pošlete nám obrázek, který chcete gravírovat, v křivkách (má většinou koncovku .eps, .ps, .ai, .svg, .cdr či .pdf.) . My vám následně pošleme ke schválení vhodné umístění. Pro tuto variantu vybírejte "Tvůj návrh", do poznámky napište vlastní specifikaci a následně pošlete mail s podklady.

Houpací prkna Utukutu jsou skvělá pro rozvoj stability, obratnosti a budování síly u malých dětí.
Posilují svaly, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, rovnováhu a flexibilitu.

Jedná se o atypický produkt, který je odesílán v samostatné zásilce a podmínky dopravy zdarma se na tento produkt nevztahují. Děkujeme za pochopení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, že děti se musí nejprve naučit rovnováze těla, než se mohou pustit do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?

Děti se na prknech nejraději houpou, kloužou, sedí. Mají z něj stoleček nebo mostík pro zvířátka.

Můžou se za něj schovat, podlézat ho, použít jako prodejní pult, dráhu pro autíčka či silnice WaytoPlay Road, branku, nebo domeček pro panenky.

To všechno zvládnou díky jeho správné váze. Prkno je tak dostatečně tvrdé, aby drželo tvar, ale také lehké, aby s ním děti dokázaly volně pohybovat.

Výše jsme ale zmínili jen příklady, které napadnou nás, dospěláky. Děti toho vymyslí ještě spoustu. Nechte se překvapit.

Houpací prkno Utukutu je ale také elegantní bytový doplněk, který obohatí jakýkoli interiér. Vybrat si můžete z mnoha barevných odstínů dle své pohovky nebo nálady. 

Vyrobeno v České republice
Materiál: vrstvené bukové dřevo s jedinečnou přírodní kresbou
Povrchová úprava: pastelová prkna - vodou ředitelná barva, ostatní - olej
Rozměr: 80 x 30 cm, Váha: 3,5 kg
Nosnost: 200 kg
Životnost: do spálení, Doporučený věk: 3 + (používat ho ale zvládnou i daleko menší prcci)

Kvalita: ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. Tento certifikát udělil Technický a zkušební ústav. Tento certifikát prokazuje bezpečnost po materiálové i mechanické stránce. Nepleťte si ho s certifikátem jen na barvy. Ten u podobného produktu nestačí!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI
Záruka: 2 roky

Utukutu - houpací prkno / rockerboard

Utukutu - chytré hračky pro malé i veliké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: