UTUKUTU - ŠPLHACÍ CHYTY K ŽEBŘÍKU CLIMBOU

Kód: CL-T-CH-100
390 Kč
Vyrobíme do 4 týdnů
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Climbou žebřík s deskou a šplhacími úchyty je pomůcka, která podněcuje u dětí motorický vývoj, učí se na ní koncentrovat, zažívají pocit úspěchu a důvěru ve své vlastní schopnosti. Po výměně špruclí za chyty se rázem stane deska Climbou horolezeckou stěnou.

Jedná se o atypický produkt, který je odesílán v samostatné zásilce a podmínky dopravy zdarma se na tento produkt nevztahují. Děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samotné přelézání a podlézání je pro děti velmi důležitým úkolem. V bezpečném prostředí domova si tak osahávají a postupně trénují svou tělesnou koordinaci a rozvíjí hrubo-motorické schopnosti. I možnost bezpečného padání k těmto dovednostem patří.

Pozor! Fotografie s  žebříkem a deskou je ilustrační. Objednáte zvlášť žebřík a desku.

Žebřík můžete doplnit o desku, která se stane nakloněnou rovinou. Po výměně špruclí za chyty se stane horolezeckou stěnou.

 

Pro děti od 1 do 6 let. Maximální zatížení Climbou žebřík (triangle) je 60 kg. Vyrobeno v ČR. Z březového a bukového dřeva. Dřevo je přírodní produkt, proto může mít různé odstíny a suky. Pro vnitřní použití v domácnosti.

Bezpečnost: Climbou žebřík a deska jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. Bezpečnost ověřena nezávislým institutem pro testování a certifikaci - Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. – o. z.  ZÚLP České Budějovice

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI
Záruka: 2 roky
Věková skupina: Děti do dvou let (1-2roky), Tříleté děti (3 roky), Předškoláci (4 - 6 let)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: