UTUKUTU - SWALLOW BALANCEBOARD

Kód: SW-C-100
3 150 Kč
Vyrobíme do 4 týdnů
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Utukutu Swallow balanceboard je speciálně navržený pro děti i dospělé. Balanční deska velmi účinně pomáhá s vytvořením smyslu pro rovnováhu, posílení nohou a celkové kondice. Zlepšuje motorické schopnosti. Využijete pro koncentrační i relaxační trénink.

Jedná se o atypický produkt, který je odesílán v samostatné zásilce a podmínky dopravy zdarma se na tento produkt nevztahují. Děkujeme za pochopení.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální Utukutu vlny zajišťují možnost odstupňování obtížnosti.

Jako víceúčelovou a rehabilitační pomůcku Swallow Balance board používáme pro stabilizaci a mobilizaci těla také ve zdravotním cvičení a v terapeutické oblasti. Je vhodná pro trénink boardsportů, ale i dalších, které vyžadují hbitost a tělesnou koordinaci.

Stačí vám dvoumetrový otevřený prostor.

Začátečníkům doporučujeme používat Swallow na koberci.

Materiál: vrstvené bukové dřevo s jedinečnou přírodní kresbou, Povrch: vodou ředitelné barvy
Rozměr: 80 x 30 cm
Váha: 3 kg
Nosnost: 200 kg
Životnost: do spálení

Doporučený věk: 5+

Bezpečnostní doporučení

Swallow balanceboard není hračka. Vždy používejte pod dohledem dospělé osoby. Swallow je určeno k domácímu použití. Při používání venku může dojít k rychlejšímu opotřebení dřeva, proto doporučujeme používat na měkké podložce.

Kvalita

Ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. Tento certifikát udělil Technický a zkušební ústav. Tento certifikát prokazuje bezpečnost po materiálové i mechanické stránce. Nepleťte si ho s certifikátem jen na barvy. Ten u podobného produktu nestačí!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI
Záruka: 2 roky
Věková skupina: Předškoláci (4 - 6 let), Mladší školáci (6 - 9 let), Starší školáci (od 10 let)
Položka byla vyprodána…

Utukutu - chytré hračky pro malé i veliké

Utukutu | Swallow balanceboard | produktové video

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ET Avatar autora | 28.3.2022
Skvělá věc pro děti i pro dospělé Prkno je krásné provedené a líbí se mi vlnka, která reguluje pohyb na válci. Přijde mi bezpečnější a příjemnější než klasické rovné balanční prkno Prkno jsme kupovali po vyzkoušení od známých pro 6 letou dceru, trenink ji bavi a hrajeme si s nim všichni
5
Z Avatar autora | 23.1.2022
Nadšení! Původně jsme prkno zakoupili jen pro syna kvůli doplňkovému cvičení, ale nakonec se o něj doma pereme celá rodina. Zábava a trénink, člověk má radost, že zapojuje svaly, o kterých nevěděl. Zpracování parádní, dřevo v kvalitě na jedničku :-) A dorazilo hezky zabaleno, to se u nás taky počítá. Jen upozorňuju další kupující, že je fajn mít doma ze začátku koberec nebo nějakou jinou měkčí podložku, protože napoprvé to člověk prostě nezvládá, jako slečna na videu (teda aspoň my to první den nedávali jinak, než na karimatce). Člověk ale poměrně rychle najde správný balanc a každým dnem je to lepší a lepší. Doporučuju!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: