Vážení zákazníci, eshop expeduje bez omezení. Prodejna funguje jen pro vyzvedávání objednávek z eshopu bez možnosti zkoušení po předchozí telefonické domluvě. Vyberte si prosím zboží z pohodlí domova, volat nám můžete o radu či konzultaci, nepadnoucí obuv můžete bez problému vrátit. Výdejní místo pro Zásilkovnu DOČASNĚ ZRUŠENO. PŘI NÁKUPU NAD 500 KČ DOPRAVA ZDARMA NA Z-POINT NEBO KURÝREM PŘÍMO NA ADRESU PROSTŘEDNICTVÍM ZÁSILKOVNY

Prodejna

... a výdejní místo pro Zásilkovnu

Najdete nás na adrese Palackého 112, Veltrusy 277 46

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

Vážení zákazníci, eshop zatím expeduje bez omezení. Prodejna funguje jen pro vyzvedávání objednávek z eshopu bez možnosti zkoušení po předchozí telefonické domluvě. Vyberte si prosím zboží z pohodlí domova, volat nám můžete o radu či konzultaci, nepadnoucí obuv můžete bez problému vrátit. Výdejní místo pro Zásilkovnu dočasně zrušeno. 

PONDĚLÍ
   
ÚTERÝ 
 
     
STŘEDA
 
     
ČTVRTEK 
   
     
PÁTEK
 
     
SOBOTA  

 
Pokud nás nebudete moci navštívit v uvedenou provozní dobu, nebojte se nás kontaktovat na tel. čísle +420 720 369 262, rádi s vámi domluvíme individuální termín (platí pouze pro obuv ne pro vyzvedávání zásilek ze Zásilkovny). 

Provozní doba platí od 12. 2. 2020 do odvolání. 

Parkování před prodejnou zdarma.

E-shop expeduje denně.

Na prodejně můžete platit platební kartou.

Součástí prodejny je i dětský koutek, kde si mohou děti během zkoušení pohrát. 


PROBÍHAJÍCÍ AKCE NA PRODEJNĚ:

  • MĚŘENÍ SPRÁVNĚ PADNOUCÍ OBUVI

Přijďte si vyzkoušet, zda obuv, kterou právě nosíte je ta správná pro vaši nožku pomocí našeho nového ortopedického měřidla CLEVERMESS:
- změří šířku i délku chodidla
- změří šířku i délku vnitřních rozměrů obuvi
- oceněno několika cenami za technologii a inovace
- snadná a rychlá manipulace
- vyrobeno v Německu

Zajímá Vás, jak se s ním vlastně pracuje? Podívejte se na VIDEO

1_44-3_clevermess-kids-messgeraet-fuer-fuesse-schuhe

  • ORTOPEDICKÁ PODLAHA MUFFIK

U nás se můžete projít po ortopedické podlaze MUFFIK. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti simulují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Co říkají fyzioterapeuti? "K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, přitom stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.” Přesně to Vám náš set nabízí.

Sada k vyzkoušení obsahuje: 
1x Tráva – tvrdší
1x Tráva - měkká
1x Kameny - jemné
1x Šišky
1x Akupunkturní - jemná
1x Větvičky
1x Žaludy
1x Ostrov měkký

Materiál: měkčené PVC - testovaný podle standardu EU EN 14041

Muffik_na_web 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.