E-SHOP SPOKONOŽKA SLAVÍ 3. NAROZENINY. K příležitosti 3. narozenin e-shopu využijte slevový kód 3NAROZENINY na DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 500 Kč! Připravili jsme také k oslavě E-book PRŮVODCE ORTOPEDICKÝMI PODLAHAMI! Najdete ho v záložce: Doplňky k podlahám.

SEDACÍ KLÍNY

Nejprodávanější

FIT SIT SEDACÍ KLÍN
 
649 Kč
Gymnic Comfort a Back podložka - LEDRAPLASTIC
645 Kč –16 %
Původně: 645 Kč  (–16 %)
542 Kč
3 položek celkem
Gymnic Comfort a Back podložka - LEDRAPLASTIC
Akce Výprodej
645 Kč –16 %
542 Kč

Podložka Comfort’a’Back je nafukovatelná opěrka, která díky svému tvaru poskytuje oporu bederní oblasti a umožňuje správné držení těla při sezení na židli.

Kód: 12282
Movin’ Sit Junior 26cm GYMNIC
Akce Výprodej
625 Kč –16 %
528 Kč

Movin’ Sit Jr. je určena pro děti.Vhodná do základních a mateřských škol jako sedací klín, který pomáhá zamezovat deformaci páteře a stimuluje správné držení těla.

Kód: 8836
FIT SIT SEDACÍ KLÍN
649 Kč

Tato speciální, lehce nafukovatelná sedací poduška je vhodná zejména pro vlastní potřebu k dosažení správného držení těla při sezení.

Kód: 8830/SED

Sedací klín ergonomického tvaru umožňuje stabilní sezení s balančním efektem. Klín pomáhá udržovat vzpřímené sezení, posiluje zádové svalstvo a aktivuje hluboký stabilizační systém. Stejnoměrné rozložení tlaku na sedací partie zajišťuje lepší prokrvení dolních končetin při sezení. Dochází též k promasírování hýžďové oblasti. Sedací klín je alternativa k velkému gymnastickému míči. Pomocí ventilku lze regulovat tlak vzduchu uvnitř pomůcky.