ZVUKOVÉ HRAČKY

Jak dítě v děloze roste, vyvíjí se samozřejmě i jeho smysly. Sluch se rozvíjí v 5. měsíci těhotenství a dozrává v 7. měsíci těhotenství. Dítě nejdříve slyší to, co se děje v těle matky, postupně však vnímá i zvuky z vnějšího prostředí. Zvyká si na matčin hlas, který ho následně dokáže uklidnit.

Zvukové hračky pomáhají dětem zapojit se do hudebního rytmu. Rozvíjejí sluch a zvukové cítění. Dešťová hůlka napodobuje zvuk padajícího deště, a tím dokáže i skvěle navodit pocit uklidnění. Zvuku dešťové hůlky rychle propadnou děti i dospělí. Sedněte si nebo lehněte na klidné místo a nechte se unášet zvukem dešťových kapek. Zvuková pagoda v sobě snoubí rozvoj nejen sluchu, ale i motoriky. Opakovaným pouštěním kuličky děti mohou prozkoumat různé zvuky při různě rychlém pohybu kuličky. Krásný zvuk přiláká i rodiče, kteří si budou kuličku také rádi pouštět. Pro nejmenší jsou určená různá chrastítka. Kde se při práci drobných ruček ozývá zvuk při pohybu chrastítka.

Nejprodávanější

4 položek celkem
PROFIBABY - Přívěsky klíče, rybky černobílé
89 Kč

PROFIBABY - chrastítko s přívěsky ve tvaru klíče anebo rybiček v černobílém provedení.    Věk: 0m+

Kód: S233CB
293 üb, hvōzda+kytka
199 Kč

PROFIBABY – Zábrana na kočárek ve tvaru hvězdiček a kytek v černobílé barvě v dárkové krabičce.

Kód: S293KCB
PROFIBABY – Chrastítko kruh - hvězdička, kytička v krabičce– černobílé
129 Kč

Profibaby - chrastítko ve tvaru kruhu s hvězdičkou nebo kytičkou v černobílé kombinaci v dárkové krabičce.  Věk:  0m+

Kód: S294KCB
Bayo senzorická hračka zvířátka
299 Kč

Sada senzorických hraček značky Bayo rozvíjí smysly, představivost dítěte, koordinaci pohybů a učí poznávání barev a tvarů. Věk: od 6 měsíců

Kód: CAR-44708