Nezapomeňte během 22.–⁠28.5.2023 využít naší akce, k příležitosti oslavy Dne her (28.5.), na dopravu za 1 Kč se Zásilkovnou!

E-book - Průvodce ortopedickými podlahami

Kód: 13506
99 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

E-book Průvodce ortopedickými podlahami si můžete zakoupit ZDE

Ortopedické podlahy řadíme mezi cvičební pomůcky, které využíváme jak k prevenci poruch pohybového aparátu, tak i k terapeutickým účelům. Ke Spokonožce od jejích začátků ortopedické podlahy neodmyslitelně patří, proto jsme se rozhodli vytvořit k výročí 3. narozenin e-shopu Průvodce ortopedickými podlahami. E-book je plný praktických rad a tipů z praxe naší fyzioterapeutky.

 

Prostřednictvím e-booku Průvodce ortopedickými podlahami získáte cenné znalosti a snáze se tak rozhodnete, jaké ortopedické podlahy domů pořídit. Pro všechny, kdo už ortopedické podlahy vlastní, je e-book skvělým zdrojem tipů a inspirace na jejich využití. E-book získáte ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostřednictvím e-booku získáte cenné znalosti a snáze se tak rozhodnete, jaké ortopedické podlahy domů pořídit. Pro všechny, kdo už ortopedické podlahy vlastní, je e-book skvělým zdrojem tipů a inspirace na jejich využití.

Mezi zákazníky jsou ortopedické podlahy nejčastěji spojovány s poruchami nohy a chodidla. Můžeme je však využít také jako pomůcky pro správný rozvoj chůze, držení těla a jeho celkovou posturu. Zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému. Preventivně slouží ortopedické podlahy k předcházení všech těchto potíží. U dětí ke správnému psychomotorickému rozvoji atd. Význam cvičení spočívá v aktivaci a stimulaci chodidla s vlivem na další etáže těla.

Díky e-booku budete mít mimo jiné jasno v rozdílech u jednotlivých podlah a snáze tak vyberete vhodný typ i značku podlah pro své využití.

S čím Vám e-book Průvodce ortopedickými podlahami pomůže?

  • E-book, Vám ulehčí výběr ortopedických podlah.
  • Získáte 33 stran nabitých tipy a doporučeními od naší fyzioterapeutky.
  • Zjistíte, jaké dílky ortopedických podlah jsou pro Vás vhodné.
  • Odpadne z Vás nervozita, zda jste podlahy vybrali správně.
  • Fotografie a obrázky Vám přiblíží popisované podlahy či cviky.
  • BONUS: Tipy na cviky na ortopedických podlahách.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-BOOK
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: