Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY

Elektronické produkty jsou výsledkem společné práce a odborných znalostí, které přinášejí cenné informace a praktické návody pro každodenní použití. Od technik tejpování v podologii, přes cvičení proti stresu, až po zábavné cvičení s pomůckami. Každý e-book je pečlivě sestaven týmem fyzioterapeutů a specialistů, aby poskytl uživatelům nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti pro zlepšení zdraví a pohody.

Naše online kurzy jsou pečlivě připravené a obsáhlé programy, které vám mohou pomoci zůstat aktivní a zdraví. Webináře a online kurzy jsou klíčovou součástí našeho poslání šířit osvětu o zdravém pohybu a vývoji dětí. Jsou nabité obsahem, který chceme předat i v offline přednáškách, a obsahují ověřené a ozkoušené informace od zkušené fyzioterapeutky. 

Každý z webinářů je navržen tak, aby sloužil jako inspirace pro zdravý pohyb a jako ochutnávka k našim offline přednáškám. Nabízíme individuální přístup dle požadavků na obsah přednášky, cvičení popř. vyšetření na podoskopu. Naše webináře jsou skvělým způsobem, jak načerpat nové nápady a metody pro podporu zdravého vývoje dětí ve vaší školce nebo doma.

Nejprodávanější

16 položek celkem
Fyzionožka - Online kurz Zdravé pánevní dno 92143