ORTOPEDICKÉ PODLAHY ORTONATURE

Nachystali jsme pro Vás další řadu ortopedických podlah - značku ORTONATURE. Podlahy značky ORTONATURE nabízí podložky klasického čtvercového rozměru s mnoha motivy, inspirovanými nejen přírodou. Opět jsou k dispozici tvrdé i měkké varianty. ORTONATURE má samozřejmě v nabídce i 3D kousky, které jsou vhodné nejen ke cvičení nohou, ale také k zapojení celého těla do komplexního pohybu.

Na jednotlivých podlahách najdete motivy zvířat, přírody, matematiky i abstraktních tvarů. Na první projití se, ve srovnání s podložkami ostatních výrobců, se může zdát, že povrch jednotlivých ortopedických podlah je intenzivnější a více stimulační. Poté, co si nohy zvyknou, budou ORTONATURE masážní koberečky vyhovovat zejména dospělým, kteří potřebují uvolnit a prokrvit svá chodidla. Děti si rychle zvyknou na kterýkoliv stimul, avšak pro úplně nejmenší a začínající chodce bychom doporučili spíše jinou značku. U většiny podložek nebo sad je tak doporučeno použití zhruba od 2 let věku a pro dospělé.

Masážní podložky ORTONATURE mají čtvercový tvar a rozměr 25×25cm. Vždy můžete vybírat z několika barevných variant. Všechny podložky se opět skládají jako puzzle, jednotlivé kousky do sebe krásně zapadají. Je až s podivem, že ani divoce běhající dítě po podlahách jednotlivé složené kousky podlah nerozpojilo. 

Q/A  FAQ NEJČASTEJŠÍ DOTAZY  Q/A PRŮVODCE ORTOPEDICKÝMI PODLAHAMI  NÁVOD NA POUŽITÍ ORTOPEDICKÉ PODLAHY 

POZOR - podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE a ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní. 

Nejprodávanější

38 položek celkem
Ortopedická podlaha ORTONATURE - Slunečnice tvrdá ORNAT-SLUNEC-T
Ortopedická podlaha ORTONATURE - Mráček měkkývyr 208 ON60097 removebg preview ORNAT-MRAK-M
vyr 183 bronto ORNAT-BRONTM/ZLU
Ortopedická masážní podložka ORTONATURE - Žabičky tvrdé ORNAT-ZAB/SZLU
Ortopedická podlaha ORTONATURE - T-Rex Dino - měkká ORNAT-DINOM/ORA
Ortopedická podlaha ORTONATURE - T-Rex Dino - tvrdá ORNAT-DINO/SVE
Nahoru
Další produkty