Co nabízíme?

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Odborné poradenství ohledně výběru správných produktů na míru právě pro vás.
  • Poradenství z oboru fyzioterapie a nyní NOVĚ otevřenou ordinaci ve Veltrusech. Sledujte náš  BLOG na stránce Fyzionožka, Facebook či Instagram
  • Zázemí rodinné firmy a rychle rostoucí společnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a naší prioritou je, abyste u nás byli spokojení.
  • Individuální programy pro školky, školy a organizace.
  • Správný výběr našich produktů pro firmy, jako benefit pro vaše zaměstnance.
  • Dbáme na správný vývoj celého těla již od narození.
  • Vše začíná od nohou, pojďme tedy spolu napravit vzniklý problém a předejít vadám držení těla již od raného věku vašich dětí.
  • U nás naleznete produkty, které pomůžou vyřešit problémy nejen ploché nohy, valgozity, hallux valgus, ale také zpevnit a posílit střed těla.
  • Rozvoj motoriky u dětí? Žádný problém, u nás najdete i produkty, které pomáhají dětem rozvíjet fantazii a řečové centrum.

Máte zájem o spolupráci s námi?

Nabízíme provizní program, věrnostní slevy či podporu pro vaše klienty. Kontaktujte nás

Affiliate program – Vygenerujeme Vám specifický odkaz, který umístíte na své stránky, či sociální sítě. Pakliže k nám zákazník dorazí přes tento odkaz a nakoupí na našem e-shopu, započte se Vám provize 5%. Toto vše se eviduje na našem internetovém portále, kam dostanete své vlastní přístupy a můžete kontrolovat výši připsané provize, po nějakém čase nám vystavíte fakturu na jejíž základě vám bude provize vyplacena. V rámci tohoto programu Vám ještě nabízíme slevu pro Vaše klienty 5%, tu uplatní Vaši zákazníci přímo v našem e-shopu pomocí kódu, který Vám vytvoříme.

Ve zkratce tedy nabízíme provizi 5 % z nákupu a k tomu přímý slevový kód 5 % pro nakupující.

KDO JSME?

Říkáme si SPOKONOŽKA, která vznikla spojením dvou slov – spokojená a nožka. Aby naše nožky a vůbec celé tělo bylo spokojené musíme o ně/o něj dbát a k tomu vám/nám právě dopomohou produkty, které u nás najdete. Neméně důležitý je také správný pohyb, podpora svalového napětí a životospráva. Je až neuvěřitelné, jak velký vliv má správná chůze na zbytek těla a jak z toho může třeba bolet hlava. Čím dříve začneme, tím více nám to tělo vrátí v pozdějším věku.

Inspiraci neustále sbíráme a sortiment našich výrobků postupně rozšiřujeme, proto pokud je něco, co byste uvítali v našem sortimentu, nebojte se to s námi sdílet.

Za nápadem celého projektu stojí maminka Veronika, která má dvě děti a ty jí jsou velkou inspirací právě při výběru produktů pro náš e-shop. Od dětí se učíme nejvíc a nejlépe.  
Ani sama Veronika není svatoušek a ví jaké to je mít problémy s klenbou, správným držením těla (nejen) a z toho vyplývající zdravotní komplikace. Toto vše ovlivnilo rozhodnutí se tím zabývat více do detailu a sdílet to i s Vámi.

Věříme, že se vám u nás na e-shopu bude líbit a těšíme se na vás.

  • Veronika a tým Spokonožky

A KDO JE TEDY SOUČÁSTÍ TÝMU SPOKONOŽKA?

Veronika – Veru je maminka, mozek nebo také chcete-li zakladatel projektu Spokonožka. Svým vlídným slovem dokáže povzbudit a namotivovat celý tým. Chvíli neposedí a stále vymýšlí novinky a vylepšení pro své nápady, jak pomoci lidem nejen ve svém okolí. Mohlo by se zdát, že její studnice nápadů je bezedná, avšak Veru je maminkou dvou rarášků Vojty a Máti, kteří ji dokážou rychle vrátit z myšlenek nazpět do reality. Veru je cestovatel tělem i duší a ráda se zajímá o osobní rozvoj. Nahlížení na život s odstupem jí pomáhá zvládnout již tak nabité dny, kdy od rána neví kam dřív skočit (a také kam zahrabat stále zvonící telefon).

Tomáš – Bez Toma, jakožto partnera Veru, by Spokonožka jistě nebyla tím, čím dnes je. Díky jeho toleranci a pochopení má Veru prostor pro své nápady a práci. Tom, jakožto IT technik se zájmem o spolujízdu v rallye, dobrou kávu a starověkou kulturu má spoustu zdánlivě na sobě nenavazujících koníčků. Trpělivost piluje zejména díky Vojtovi a Máťovi, se kterými v současné době tráví většinu svého volného času. V tandemu s Markét dokáže ale Tom vyřešit veškeré technické problémy, které se čas od času na Spokonožce objeví.

Soňa – Soňa je páteří celé Spokonožky. Bez jejích rad z pohledu fyzioterapeuta by byl náš e-shop poloviční. Ve fyzioporadně se snaží klientům ulevit od bolesti, doporučit vhodné cvičení, a především se zaměřuje na prevenci, aby k bolestivým stavům nejlépe vůbec nedošlo. Ve svém volném čase ráda objíždí semináře a zdokonaluje tak své vědění o lidském těle, nebo se svými dětmi Emou a Oldou objevuje krásy republiky na aktivních výletech. Soňu můžete také často potkat v cíli běžeckých závodů, kde na vás již „vydýchaná" bude čekat s medailí na krku.

Iveta – Ivet je srdcem celého e-shopu. Její trpělivosti a přívětivosti na zákaznickém servisu by se mohl leckdo učit. Ač je často maminkou svých dvou andílků i „tou hodnou paní na lince" v jednom, nikdy byste na ní nepoznali, že právě před Vaším hovorem vyřešila domácí apokalypsu ve formě hádky Máti a Kuby o červené autíčko, kterým před chvílí ucpali toaletu. Ivet Vám poradí se všemi dotazy, které se přímo netýkají fyzioterapie, ale našeho e-shopu a zboží ano. Potěší ji, když trochu její empatie pošlete buď dál, nebo ji přímo Ivet oplatíte svým milým přístupem.

Markéta – Markét je naše technická podpora, dalo by se říct ruce e-shopu. Kde nefunguje proklik, slevový kód nebo klidně celá stránka, přispěchá Markét na pomoc s často velice trefným a vtipným komentářem. Její devizou je schopnost být online a pomoci prakticky kdykoli ... tedy když zrovna není v pozici rozhodčího pro syny Šímu a Toma, kteří se jí za zády pokoušejí předvést souboj v MMA.

Inka – Nohy našeho e-shopu. Většina z nás nemá ráda zařizování, telefonování a běhání po úřadech. Zde se ale Inka cítí jako „ryba ve vodě". Zařídit razítko od hygieny pro naši novou fyzio ordinaci? Komunikace s tiskárnou propagačních materiálů? Pro Inku žádný problém. Veškeré dílčí úkoly zvládá Inka s energií a úsměvem sobě vlastním a je jen málo věcí, které ji dokážou z její veselé povahy rozhodit. Tedy samozřejmě kromě dětí (i jejich vlastních – Viktorky a Honzíka), které ve Všestudech připravuje na budoucí angažmá ve fotbalové Lize Mistrů. 

Michaela – Míša je očima týmu, se smyslem pro psané slovo a grafickou stránku projektů. Soubor myšlenek, nápadů a tipů z celého týmu Spokonožky obléká do kabátků grafické podoby. Když zrovna nekouká do Canvy s hrnkem dobré kávy nebo nehledá využitelné trendy na sociálních sítích, ráda se proběhne v zimě po basketbalovém a v létě po streetballovém hřišti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení