O nás

1_1 3 2_1

 

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Odborné poradenství ohledně výběru správných produktů na míru právě pro vás.
  • Poradenství z oboru fyzioterapie a nyní NOVĚ otevřenou ordinaci ve Veltrusech. Sledujte náš  BLOG na stránce Fyzionožka, Facebook či InstagramZázemí rodinné firmy a rychle rostoucí společnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a naší prioritou je, abyste u nás byli spokojení.
  • Individuální programy pro školky, školy a organizace.
  • Správný výběr našich produktů pro firmy, jako benefit pro vaše zaměstnance.
  • Dbáme na správný vývoj celého těla již od narození.
  • Vše začíná od nohou, pojďme tedy spolu napravit vzniklý problém a předejít vadám držení těla již od raného věku vašich dětí.
  • U nás naleznete produkty, které pomůžou vyřešit problémy nejen ploché nohy, valgozity, hallux valgus, ale také zpevnit a posílit střed těla.
  • Rozvoj motoriky u dětí? Žádný problém, u nás najdete i produkty, které pomáhají dětem rozvíjet fantazii a řečové centrum.

KDO JSME?

Říkáme si SPOKONOŽKA, která vznikla spojením dvou slov – spokojená a nožka. Aby naše nožky a vůbec celé tělo bylo spokojené musíme o ně/o něj dbát a k tomu vám/nám právě dopomohou produkty, které u nás najdete. Neméně důležitý je také správný pohyb, podpora svalového napětí a životospráva. Je až neuvěřitelné, jak velký vliv má správná chůze na zbytek těla a jak z toho může třeba bolet hlava. Čím dříve začneme, tím více nám to tělo vrátí v pozdějším věku.

Inspiraci neustále sbíráme a sortiment našich výrobků postupně rozšiřujeme, proto pokud je něco, co byste uvítali v našem sortimentu, nebojte se to s námi sdílet.

Za nápadem celého projektu stojí maminka Veronika, která má dvě děti a ty jí jsou velkou inspirací právě při výběru produktů pro náš e-shop. Od dětí se učíme nejvíc a nejlépe.  
Ani sama Veronika není svatoušek a ví jaké to je mít problémy s klenbou, správným držením těla (nejen) a z toho vyplývající zdravotní komplikace. Toto vše ovlivnilo rozhodnutí se tím zabývat více do detailu a sdílet to i s Vámi.

Věříme, že se vám u nás na e-shopu bude líbit a těšíme se na vás.