O nás

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Odborné poradenství ohledně výběru správných produktů na míru právě pro vás.
  • Poradenství z oboru fyzioterapie a nyní NOVĚ otevřenou ordinaci ve Veltrusech. Sledujte náš  BLOG na stránce Fyzionožka, Facebook či InstagramZázemí rodinné firmy a rychle rostoucí společnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a naší prioritou je, abyste u nás byli spokojení.
  • Individuální programy pro školky, školy a organizace.
  • Správný výběr našich produktů pro firmy, jako benefit pro vaše zaměstnance.
  • Dbáme na správný vývoj celého těla již od narození.
  • Vše začíná od nohou, pojďme tedy spolu napravit vzniklý problém a předejít vadám držení těla již od raného věku vašich dětí.
  • U nás naleznete produkty, které pomůžou vyřešit problémy nejen ploché nohy, valgozity, hallux valgus, ale také zpevnit a posílit střed těla.
  • Rozvoj motoriky u dětí? Žádný problém, u nás najdete i produkty, které pomáhají dětem rozvíjet fantazii a řečové centrum.

Máte zájem o spolupráci s námi?

Nabízíme provizní program, věrnostní slevy či podporu pro vaše klienty. Kontaktujte nás

Affiliate program – Vygenerujeme Vám specifický odkaz, který umístíte na své stránky, či sociální sítě. Pakliže k nám zákazník dorazí přes tento odkaz a nakoupí na našem e-shopu, započte se Vám provize 5%. Toto vše se eviduje na našem internetovém portále, kam dostanete své vlastní přístupy a můžete kontrolovat výši připsané provize, po nějakém čase nám vystavíte fakturu na jejíž základě vám bude provize vyplacena. V rámci tohoto programu Vám ještě nabízíme slevu pro Vaše klienty 5%, tu uplatní Vaši zákazníci přímo v našem e-shopu pomocí kódu, který Vám vytvoříme.

Ve zkratce tedy nabízíme provizi 5 % z nákupu a k tomu přímý slevový kód 5 % pro nakupující.

KDO JSME?

Říkáme si SPOKONOŽKA, která vznikla spojením dvou slov – spokojená a nožka. Aby naše nožky a vůbec celé tělo bylo spokojené musíme o ně/o něj dbát a k tomu vám/nám právě dopomohou produkty, které u nás najdete. Neméně důležitý je také správný pohyb, podpora svalového napětí a životospráva. Je až neuvěřitelné, jak velký vliv má správná chůze na zbytek těla a jak z toho může třeba bolet hlava. Čím dříve začneme, tím více nám to tělo vrátí v pozdějším věku.

Inspiraci neustále sbíráme a sortiment našich výrobků postupně rozšiřujeme, proto pokud je něco, co byste uvítali v našem sortimentu, nebojte se to s námi sdílet.

Za nápadem celého projektu stojí maminka Veronika, která má dvě děti a ty jí jsou velkou inspirací právě při výběru produktů pro náš e-shop. Od dětí se učíme nejvíc a nejlépe.  
Ani sama Veronika není svatoušek a ví jaké to je mít problémy s klenbou, správným držením těla (nejen) a z toho vyplývající zdravotní komplikace. Toto vše ovlivnilo rozhodnutí se tím zabývat více do detailu a sdílet to i s Vámi.

Věříme, že se vám u nás na e-shopu bude líbit a těšíme se na vás.

  • Veronika a tým Spokonožky

A KDO JE TEDY SOUČÁSTÍ TÝMU SPOKONOŽKA?

Veronika – Veru je maminka, mozek nebo také chcete-li zakladatel projektu Spokonožka. Svým vlídným slovem dokáže povzbudit a namotivovat celý tým. Chvíli neposedí a stále vymýšlí novinky a vylepšení pro své nápady, jak pomoci lidem nejen ve svém okolí. Mohlo by se zdát, že její studnice nápadů je bezedná, avšak Veru je maminkou dvou rarášků Vojty a Máti, kteří ji dokážou rychle vrátit z myšlenek nazpět do reality. Veru je cestovatel tělem i duší a ráda se zajímá o osobní rozvoj. Nahlížení na život s odstupem jí pomáhá zvládnout již tak nabité dny, kdy od rána neví kam dřív skočit (a také kam zahrabat stále zvonící telefon).

Tomáš – Bez Toma, jakožto partnera Veru, by Spokonožka jistě nebyla tím, čím dnes je. Díky jeho toleranci a pochopení má Veru prostor pro své nápady a práci. Tom, jakožto IT technik se zájmem o spolujízdu v rallye, dobrou kávu a starověkou kulturu má spoustu zdánlivě na sobě nenavazujících koníčků. Trpělivost piluje zejména díky Vojtovi a Máťovi, se kterými v současné době tráví většinu svého volného času. V tandemu s Markét dokáže ale Tom vyřešit veškeré technické problémy, které se čas od času na Spokonožce objeví.

Soňa – Soňa je páteří celé Spokonožky. Bez jejích rad z pohledu fyzioterapeuta by byl náš e-shop poloviční. Ve fyzioporadně se snaží klientům ulevit od bolesti, doporučit vhodné cvičení, a především se zaměřuje na prevenci, aby k bolestivým stavům nejlépe vůbec nedošlo. Ve svém volném čase ráda objíždí semináře a zdokonaluje tak své vědění o lidském těle, nebo se svými dětmi Emou a Oldou objevuje krásy republiky na aktivních výletech. Soňu můžete také často potkat v cíli běžeckých závodů, kde na vás již „vydýchaná" bude čekat s medailí na krku.

Iveta – Ivet je srdcem celého e-shopu. Její trpělivosti a přívětivosti na zákaznickém servisu by se mohl leckdo učit. Ač je často maminkou svých dvou andílků i „tou hodnou paní na lince" v jednom, nikdy byste na ní nepoznali, že právě před Vaším hovorem vyřešila domácí apokalypsu ve formě hádky Máti a Kuby o červené autíčko, kterým před chvílí ucpali toaletu. Ivet Vám poradí se všemi dotazy, které se přímo netýkají fyzioterapie, ale našeho e-shopu a zboží ano. Potěší ji, když trochu její empatie pošlete buď dál, nebo ji přímo Ivet oplatíte svým milým přístupem.

Markéta – Markét je naše technická podpora, dalo by se říct ruce e-shopu. Kde nefunguje proklik, slevový kód nebo klidně celá stránka, přispěchá Markét na pomoc s často velice trefným a vtipným komentářem. Její devizou je schopnost být online a pomoci prakticky kdykoli ... tedy když zrovna není v pozici rozhodčího pro syny Šímu a Toma, kteří se jí za zády pokoušejí předvést souboj v MMA.

Michaela – Míša je očima týmu, se smyslem pro psané slovo a grafickou stránku projektů. Soubor myšlenek, nápadů a tipů z celého týmu Spokonožky obléká do kabátků grafické podoby. Když zrovna nekouká do Canvy s hrnkem dobré kávy nebo nehledá využitelné trendy na sociálních sítích, ráda se proběhne v zimě po basketbalovém a v létě po streetballovém hřišti.