O nás

Náš první projekt s názvem Spokonožka, vznikl spojením dvou slov – spokojená a nožka. Aby naše nožky a vůbec celé tělo bylo spokojené musíme o ně dbát. K tomu nám právě dopomohou produkty, které u nás na e-shopu najdete. Za nápadem celého projektu stojí maminka Veronika, která má dvě děti a ty jí jsou velkou inspirací nejen při výběru produktů pro náš e-shop.

Neméně důležitý je také správný pohyb, podpora svalového napětí a životospráva. V souvislosti s naší touhou pomáhat a vzdělávat vznikl právě projekt s názvem Fyzionožka. Jedná se o soukromou ordinaci fyzioterapie ve Veltrusech, kde se snažíme pomáhat našim klientům a šířit osvětu v rámci podologie, správného psychomotorického vývoje a zdravého pohybu, ať už osobně či online.

Říkáme si SPOKONOŽKA, která vznikla spojením dvou slov – spokojená a nožka. Aby vaše nožky a vůbec celé tělo bylo spokojené musíme o ně/o něj dbát a k tomu vám právě dopomohou produkty, které u nás najdete. Neméně důležitý je

Více textu ...

také správný pohyb, podpora svalového napětí a životospráva. Je až neuvěřitelné, jak velký vliv má správná chůze na zbytek těla a jak z toho může třeba bolet hlava. Čím dříve s péčí začneme, tím více nám tělo vrátí v pozdějším věku. Za nápadem celého projektu stojí maminka Veronika, která má dvě děti a ty jí jsou velkou inspirací právě při výběru produktů pro náš e-shop. Od dětí se učíme nejvíc a nejlépe.

Ani sama Veronika není svatoušek a ví jaké to je mít problémy s klenbou, správným držením těla (nejen) a z toho vyplývající zdravotní komplikace. Toto vše ovlivnilo rozhodnutí se tím zabývat více do detailu a sdílet to i s Vámi.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Široký výběr kvalitních cvičebních a masážních pomůcek.
  • Odborné poradenství ohledně výběru správných produktů na míru právě pro vás.
  • Rychlé a spolehlivé doručení.
  • Odměny za váš nákup.
  • Individuální programy pro školky, školy a organizace.
  • Skutečný zájem o produkty, zlepšující zdravotní stav a sloužící pro prevenci zdravotních problémů.
  • U nás naleznete produkty, které pomohou vyřešit problémy nejen ploché nohy, valgozity, hallux valgus, ale také zpevnit a posílit střed těla.
  • Rozvoj motoriky u dětí? Žádný problém, u nás najdete také produkty, které pomáhají dětem rozvíjet fantazii a řečové centrum.
  • Věříme, že se vám u nás na e-shopu bude líbit a těšíme se na vás.

Fyzionožka je soukromé zdravotnické zařízení ve Veltrusích, kde poskytujeme zdravotní služby v oboru fyzioterapie a rehabilitace. Provádíme diagnostiku a léčbu funkčních poruch a bolestí pohybového aparátu.

Více textu ...

Naší velkou specializací je podologie. V rámci vyšetření na podoskopu či s přístrojem Podosmart, zanalyzujeme Vaše chodidla, chůzi či běh. Navrhneme individuální terapii, vyrobíme a upravíme individuální korigované stélky.

Diagnostiku i terapii poskytujeme dětem, dospívajícím i dospělým. U nejmenších dětí se zaměřujeme na konzultace psychomotorického vývoje. Naším cílem je poskytnout co nejlepší péči a terapii, takže na každého klienta máme vyhrazenu hodinu času. Vyšetření i terapie nejen dětí, ale i dospělých tak probíhá v klidu a bez zatěžujícího stresu.