Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Spolupráce

Ve snaze obsáhnout co nejširší náhled na problematiku zdravého těla i mysli jsme se spojili a spolupracujeme s odborníky na konkrétní části těla.  

V současnosti s námi spolupracují:

21 20 18

Bc. Johana Hradilová

- ergoterapeutka

Bc. Kristýna Štemberová

- fyzioterapeutka

Bc. Kateřina Tomášková

- fyzioterapeutka

Spojila se s námi, abychom pro vás společně vytvářeli cvičební a edukační materiály, testovali pomůcky a předávali vám, klientům další možnosti domácího cvičení.
Kristýna s námi spolupracuje na osvětě a na online produktech.
 
 
Katka s námi pravidelně vyjíždí na akce, kterých se s Fyzionožkou účastníme.

 

19 22 24

Žaneta Prýmasová

- lektorka cvičení

Auto-MATKY

- nezisková společnost

Pranamat ECO

- partnerský e-shop

Žanda je lektorkou cvičení pro děti, která své zkušenosti nasbírala pod dohledem naší fyzioterapeutky Soni, ale také se účastnila akreditovaného vzdělávacího programu. Za Fyzionožku jezdí cvičit s dětmi do školek a škol.
Spolek Auto-MATKY, se věnuje aktivitám spojeným s péčí a výchovou dětí s atypickým psychomotorickým vývojem, ADHD, vývojovou dysfázií, lehkou či těžší formou PAS (poruchou autistického spektra) včetně Aspergerova syndromu. 
 

Pranamat ECO je masážní podložka, která pomáhá snižovat bolesti zad a svalů či zlepšovat krevní oběh. Tato podložka je ručně vyrobena z kvalitního lnu a kokosových vláken, které jsou pevně spojeny s malými akupresurními hroty z hypoalergenního plastu. Design je inspirován starodávnou indickou medicínou Ayurveda. 

 

23 25 fyziolog

Little Shoes

- partnerský e-shop

Boll

- partnerský e-shop

Fyzionožka

- ordinace fyzioterapie

Pokud nemáte jasno o správném výběru obuvi nejen pro vaše děti, ale i pro vás, můžeme s klidným srdcem doporučit partnerský e-shop LITTLE SHOES, kde najdete velký výběr obuvi s proměřenými rozměry. 
Značka Boll je synonymem pro kvalitu, pohodlí a styl. Batohy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého školáka - od prostorných hlavních kapes pro všechny učebnice a sešity, po ergonomicky tvarovaná záda a nastavitelné popruhy pro maximální komfort.
 
 Fyzionožka je soukromé/nestátní zdravotnické zařízení ve Veltrusech, kde poskytujeme zdravotní služby v oboru fyzioterapie a rehabilitace. Naší velkou specializací je podologie. Tvoříme edukaci ve spolupráci se Spokonožkou.

 

Líbí se Vám myšlenka Spokonožky, kvalitní zboží, cvičební programy či naše odbornost v oboru cvičebních pomůcek a v péči o tělo a mysl?

KONTAKT:  info@spokonozka.cz

 Chcete s namí spolupracovat? Nabízíme tyto druhy spoluprací:

4

5

6

7_1