Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Affiliate spolupráce Spokonožka

Líbí se Vám myšlenka Spokonožky, kvalitní zboží, cvičební programy či naše odbornost v oboru cvičebních pomůcek a v péči o tělo a mysl?

Nabízíme provizní program, věrnostní slevy či podporu pro vaše klienty.

KONTAKT pro založení affiliate spolupráce: info@spokonozka.cz

 idea (10 × 10 cm)JAK TO FUNGUJE?

  • Vygenerujeme Vám unikátní odkaz, který umístíte na své stránky, či sociální sítě. (odkaz je celkem dlouhý, doporučujeme jej zkrátit přes bit.ly či podobné url editory)
  • Taktéž Vám vytvoříme unikátní 5% slevový kód.
  • Pakliže k nám zákazník dorazí přes tento odkaz a/nebo uskuteční na našem e-shopu s vaším unikátním kódem objednávku, započte se Vám provize 5 %.
  • Toto vše se eviduje na našem internetovém portálu, kam dostanete své vlastní přístupy a můžete kontrolovat výši připsané provize, po nějakém čase nám vystavíte fakturu k proplacení. Oproti ní Vám bude provize vyplacena.

Ve zkratce tedy nabízíme provizi 5 % z nákupu a k tomu přímý slevový kód 5 % pro nakupující.

PLATNOST AFFILIATE PROGRAMU

  • 1 rok od vytvoření unikátního odkazu a slevového kódu (př. vytvoření 30.9.2023 - platnost do 30.9.2024)

PODMÍNKY SPOLUPRÁCE

  • Uskutečnění minimálně 5 objednávek přes Váš unikátní odkaz či se slevovým kódem za 1 rok.

PODMÍNKY PRODLOUŽENÍ PROGRAMU

Pokud v platném roce Vy nebo Vaši zákazníci uskuteční minimálně 5 objednávek přes Váš specifický odkaz nebo slevový kód, automaticky se Vám platnost affiliate programu prodlouží o další rok.

Na konec platnosti programu budete vždy upozorněni měsíc před skončením platnosti. (př. platnost 30.9.2023 – 30.9.2024 – zaznamenáno 5 objednávek, platnost prodloužena 30.9.2024 – 30.9.2025 – dalších 5 objednávek v tomto roce – prodloužení 30.9.2025., 30.9.2026, ...)

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

  • 5% provize za nákupy a 5% sleva na nákup
  • Aktivní spolupráci a věrné partnery umíme náležitě odměnit. Pokud se budete propagaci Spokonožky věnovat nad rámec, budete patřičně oceněni dle zásluh!