ORTOPEDICKÉ PODLAHY

Spokonožka nabízí široký výběr kvalitních ortopedických podlah od různých výrobců. Ortopedické podlahy jsou ideální pro ty, které trápí bolesti nohou, kloubů či zad. Ortopedické podložky se dají skvěle využít pro nácvik stoje, chůze a dobré rovnováhy. Každý kousek je originál s jiným typem povrchu, přičemž do sebe všechny kousky zapadají jako puzzle. 

ORTOPEDICKÉ PODLAHY

Ortopedické podlahy přispívají dětem jak při rozvoji pohybových, tak i poznávacích funkcí, jsou nezbytnou pomůckou při ergoterapii a fyzioterapii.  Dle vašich možností si můžete vytvořit i poměrně velký ortopedický koberec který využijete například pro hry ve školce, škole, dětské skupině či u vás doma.

Jak vybrat ortopedické podlahy?

Omrkněte naše video, které Vám usnadní první kontakt s ortopedickými podlahami. U nás na e-shopu pořídíte jak jednotlivé dílky ortopedických podlah tak již sestavené sety. Pokud řešíte konkrétní problém, mrkněte také na rozdělení vhodných ortopedických podlah právě dle diagnózy, zpracované naší fyzioterapeutkou.

ORTOPEDICKÉ PODLAHY

POZOR! Podlahy různých značek (Muffik, Ortodon, Orto Nature a Ortho Puzzle), nejsou navzájem kompatibilní - každá značka má svůj vlastní spojovací systém! Proto před koupí řádně promyslete, kterou značku ortopedických podlah zvolíte.

Nejprodávanější

Ortopedická podlaha Muffik - Ježek tvrdý
 
275 Kč
muff medium testuj fin
2 043 Kč –7 %
Původně: 2 043 Kč  (–7 %)
1 900 Kč
Ortopedická podlaha Muffik - Louka měkká
 
215 Kč
Ortopedická podlaha Muffik - Les tvrdý
Ortopedická podlaha Muffik - Les tvrdý
Skladem
Kód: MFK-006-2-1-07
 
215 Kč
178 položek celkem
muff měkký limi Kód: MFK-002-1-1-00
Set ortopedických podlah ORTONATURE MIX 10ks
2 040 Kč –10 %
Kód: ORNAT-SET-MIX10
Ortopedická podlaha ORTOTO - Šišky tvrdé Kód: ORTOTO-SIS-T/COK
Ortopedická podlaha ORTOTO - Šišky měkké Kód: ORTOTO-SIS-M/CER
Set ortopedických podlah ORTOTO Marco Polo - 8ks
1 912 Kč –10 %
Kód: ORTOTO-SET-MARCO
Nahoru
Další produkty