Oslavte společně s námi 4. narozeniny Spokonožky a využijte 10% slevu s kódem 4NAROZENINY na Váš nákup.

Ortopedická podlaha Muffik - Kaštany tvrdé

Kód: MFK-090-2-1-11
260 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Sluníčko je ospalé, příroda hraje všemi barvami a pod nohami šustí spadané listí. Projděte se podzimem společně s našimi Kaštany.

Certifikace 12m+. Pro děti i dospělé.

POZOR - podlahy různých značek (MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE, ORTOTO, ORTEK A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní. 

Prostřednictvím e-booku Průvodce ortopedickými podlahami získáte cenné znalosti a snáze se tak rozhodnete, jaké ortopedické podlahy domů pořídit. Pro všechny, kdo už ortopedické podlahy vlastní, je e-book skvělým zdrojem tipů a inspirace na jejich využití. E-book získáte ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento povrch slouží pro stimulaci plosky nohy a to pro prevenci i pro rehabilitaci podélně či příčně zborcené klenby. Kaštany potrénují balanc a střed těla  a jejich vyčnívající ostny využijete při reflexních masážích chodidel.

Rozmanitý, tvrdý povrch, posetý kaštany různých velikostí a tvarů, intenzivně promasíruje každý milimetr chodidla a maximálně ho prokrví. Různorodost a tvrdost povrchu posílí oblast chodidel, kotníků, kolen a středu těla u začínajících chodců. U starších dětí stimuluje plosky nohy a  krásně procvičí podélnou i příčnou klenbu chodidel. U dospělých podporuje žilní gymnastiku, která je důležitá v boji proti trombóze a křečovým žilám.

Ortopedické koberce jsou důkladně propracované a pomohou s mnoha problémy pohybového aparátu. Chůze po masážních koberečcích pomáhá s posilováním hlubokého stabilizačního systému, s centrací kloubů, posilováním svalových skupin.
 
To vše má poté vliv na správné držení těla a končetin, aktivuje se klenba nohy. 

 Lidské tělo je úžasný nástroj, kde vše souvisí se vším. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ORTOPEDICKÉ PODLAHY MUFFIK
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: