POMŮCKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Kategorii pro školy a školky jsme založili k přehlednější orientaci na našem e-shopu pro tyto instituce. Produkty, které jsou v kategorii zařazeny, byly pečlivě vybrány ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou. Čerpali jsme z předchozí prodejní zkušenosti a jsou zde zařazeny produkty, které školy a školky hojně objednávají a využívají.

V rámci našeho dlouhodobého zájmu o osvětu v oblasti zdravého vývoje dětí, se účastníme přednášek a prezentací pro MŠ, ZŠ a podobné instituce Jak naše programy probíhají se dozvíte ZDEPokud byste měli zájem o podobnou přednášku ve své škole či školce, neváhejte nás kontaktovat - ušijeme Vám program na míru, dle Vašich požadavků. Současně pro Vás připravujeme webináře, kde se budeme věnovat osvětě pohybu u dětí.

  • V případě větších objednávek nás neváhejte kontaktovat, domluvíme se individuálně na slevovém kódu. Rovněž Vám pomůžeme s výběrem produktů a doporučíme nejlepší řešení dle Vašich preferencí. Se zákaznickým servisem se samozřejmě také můžete domluvit na zaslání zálohové faktury.
 
Doporučujeme také náš přehledný KATALOG POMŮCEK či CHECKLIST pro vybavení cvičebních prostor.
 
3_4           2_4
 
 

Nejprodávanější

158 položek celkem
852 bos 4648
199 Kč
852-SKATO
EDX Education - Geostix stavenbice Letter set 225Ks EDX21368C
EDX Education FunPlay sada kulatých žetonů 144ks EDX13382
Set ortopedických podlah ORTOTO - Veliká sada kostek 32 ks ORTOTO-SET-KOSTKY32
Nahoru
Další produkty