HRAČKY A HRY

HRAČKY A HRY

Hra. Toto krátké slovíčko je pro děti velký pojem. Pomocí hry se děti učí všechny nové dovednosti, poznávají okolí a celý svět. Pokud chcete děti nadchnout pro některou aktivitu, nebo je něco naučit, vždy to bude snazší prostřednictvím hry. 

Víte jak na výběr správných hraček a hraní s dětmi?

Pokud dítěti nakážeme, že teď bude něco dělat a učit se, nikdy nebude výsledek takový, jako když mu nabídnete hru. Pokud se do hry ponoříte společně s dítětem, výsledek bude dokonalý. Omrkněte v našem videu, jak skvěle dokáže fungovat známý Finger car.

Máte zájem o rozšířenou nabídku Montessori her a hraček?

Mrkněte ZDE na náš partnerský web!

Více informací.

Při výběru hraček, které Vám a Vašim dětem přinášíme, se snažíme, aby podporovaly principy Montessori a smysluplně rozvíjely všechny důležité dovednosti. Principy Montessori vychází z toho, že děti jsou schopné učit se a získávat poznatky zcela přirozeně a bez většího úsilí. 

Na první pohled obyčejné kostky nebo skládačky jsou však pro dětský rozvoj velice důležité. Pro každý jednotlivý dílek si musí dítě dojít, přinést ho, nachystat a nějak s ním pracovat. V takovém případě se dítě musí zapojit jak motoricky, tak i přemýšlet, jak daný problém vyřešit.

Kvalita materiálu hraček, které na našem e-shopu najdete, často přímo vybízí k tomu, aby se s nimi zacházelo jemně, opatrně, s úctou a zodpovědností. Materiál je konstruován tak, aby dítě samo poznalo, pokud udělá chybu. Dítko okamžitě zná výsledek, opravuje se samo. U složitějšího materiálu pak pomáhají získané zkušenosti a poznatky. Tím se učí analytickému myšlení a samostatnému řešení problémů.

V naší nabídce najdete hračky pro rozvoj těch nejmenších miminek, batolat, předškoláků i větších dětí. Kvalitní hračky však zaujmou i jejich rodiče

Nejprodávanější

93 položek celkem
Set ortopedických podlah ORTOTO - Veliká sada kostek 32 ks ORTOTO-SET-KOSTKY32
Set ortopedických podlah ORTOTO - Startovací sada kostek 16 ks ORTOTO-SET-KOSTKY16
Balanční prkno s válcem - SWAY BOARD
1 189 Kč
9869
TickiT - Duhová čísla 14ks
245 Kč
72421
TickiT - Duhová písmena 26ks72419 4 1 removebg preview
345 Kč
72419
Nahoru
Další produkty