HRAČKY A HRY

HRAČKY A HRY

Hra. Toto krátké slovíčko je pro děti velký pojem. Pomocí hry se děti učí všechny nové dovednosti, poznávají okolí a celý svět. Pokud chcete děti nadchnout pro některou aktivitu, nebo je něco naučit, vždy to bude snazší prostřednictvím hry. 

Víte jak na výběr správných hraček a hraní s dětmi?

Pokud dítěti nakážeme, že teď bude něco dělat a učit se, nikdy nebude výsledek takový, jako když mu nabídnete hru. Pokud se do hry ponoříte společně s dítětem, výsledek bude dokonalý. Omrkněte v našem videu, jak skvěle dokáže fungovat známý Finger car.

Máte zájem o rozšířenou nabídku Montessori her a hraček?

Mrkněte ZDE na náš partnerský web!

Více informací.

Při výběru hraček, které Vám a Vašim dětem přinášíme, se snažíme, aby podporovaly principy Montessori a smysluplně rozvíjely všechny důležité dovednosti. Principy Montessori vychází z toho, že děti jsou schopné učit se a získávat poznatky zcela přirozeně a bez většího úsilí. 

Na první pohled obyčejné kostky nebo skládačky jsou však pro dětský rozvoj velice důležité. Pro každý jednotlivý dílek si musí dítě dojít, přinést ho, nachystat a nějak s ním pracovat. V takovém případě se dítě musí zapojit jak motoricky, tak i přemýšlet, jak daný problém vyřešit.

Kvalita materiálu hraček, které na našem e-shopu najdete, často přímo vybízí k tomu, aby se s nimi zacházelo jemně, opatrně, s úctou a zodpovědností. Materiál je konstruován tak, aby dítě samo poznalo, pokud udělá chybu. Dítko okamžitě zná výsledek, opravuje se samo. U složitějšího materiálu pak pomáhají získané zkušenosti a poznatky. Tím se učí analytickému myšlení a samostatnému řešení problémů.

V naší nabídce najdete hračky pro rozvoj těch nejmenších miminek, batolat, předškoláků i větších dětí. Kvalitní hračky však zaujmou i jejich rodiče

Nejprodávanější

119 položek celkem
TickiT - Dřevěné šněrovací ovoce 8ks 73534
TickiT - Obličeje pro porozumění emocím 13ks72402 poster 72402
TickiT - Dřevěné duhové kostky 24ks
890 Kč
73275
TickiT - Třpytivý panel Easy hold zlatý 1kszlatý 73446
TickiT - Zářící panel Easy hold modrý 1ks 73456
8764 3 guma na nohy 14579
Set 6 malých padáků pro dvě osoby - Spordas 14564
Nahoru
Další produkty