Muffik - set ortopedických podlah Staň se Muffikem 4 ks

Kód: MFK-094
850 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Set ortopedických podlah Staň se Muffikem je složen ze 2 měkkých a 2 tvrdých dílků podlah. Perfektně podporuje vnímaní a motoriku, rozvíjí dětskou fantazii a v neposlední řadě barevná kombinace vybízí ke hře. Ortopedická podložka nejen zkrášlí dětský pokoj svými jemnými pastelovými barvami, ale především podpoří správný vývoj pohybového aparátu Vašich dětí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada ortopedických koberečků obsahuje čtyři kusy ortopedických podložek s tvrdými a měkkými typy. Tvrdé povrchy podložek intenzivně promasírují každý milimetr chodidla a maximálně ho prokrví. Měkké dílky slouží po zrelaxováni, zregenerování a jemné prokrvení chodidel, které jsou při jejich posilování a rehabilitaci velmi důležité. U starších dětí stimuluje plosky nohy a krásně procvičí podélnou i příčnou klenbu chodidel. U dospělých podporuje žilní gymnastiku, která je důležitá v boji proti trombóze a křečovým žilám.

Ortopedické podlahy Muffik Staň se Muffikem set 4 ks

Set obsahuje:

  • 1x Louka tvrdá 
  • 1x Oblázky tvrdé
  • 1x Dinosauří vejce měkké
  • 1x Muffik měkký

Set ortopedických podlah Staň se MUFFIKEM je ideálním startovacím bodem pro ty, kteří s ortopedickými podložkami MUFFIK začínají, ale i pro ty, kteří si chtějí svůj stávající MUFFIK set rozšířit o další povrchy nebo moderní pastelové barvičky.

Nenechte si ujít příležitost dát svým dětem to nejlepší pro jejich zdraví a vývoj. Startovací sada ortopedických podložek "Staň se MUFFIKEM" je více než jen hračka, je to investice do zdravého růstu a radosti Vašeho dítěte.

Jako poděkování za nákup tohoto setu ortopedických podlah jsme ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou vytvořili originální kartu s inspirací na cviky s ortopedickými podlahami a základními informacemi, které k podlahám potřebujete znát.

Ortopedické podlahy Muffik Staň se Muffikem set 4 ks
Ortopedické podlahy Muffik Staň se Muffikem set 4 ks

Podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH MUFFIK
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: