Náš tým

CO JE NAŠÍM CÍLEM?

tým SPoko

Spokonožka je e-shop, kde si můžete pořídit nejrůznější certifikované pomůcky k péči nejen o vaše nohy, ale i celé tělo. V rámci prezentování se na našem blogu a sociálních sítích jsme si dali za cíl propagovat nejen prevenci a osvětu v péči o pohybový aparát, ale také správný psychomotorický vývoj a zdravý přístup k vlastnímu tělu. Jelikož je v dnešní době kolem nás spousta lišících se informací, snažíme se dostat do povědomí nejen rodičů, ale také široké veřejnosti, co je správné, vhodné a co nikoliv. Více o naší práci se dozvíte v sekci O nás.

KDO JE SOUČÁSTÍ TÝMU SPOKONOŽKA?

Veronika

Majitelka a zakladatelka

3

Veru je maminka, mozek nebo také chcete-li zakladatelka projektu Spokonožka. Svým vlídným slovem dokáže povzbudit a namotivovat celý tým. Chvíli neposedí a stále vymýšlí novinky a vylepšení pro své nápady, jak pomoci lidem nejen ve svém okolí. Mohlo by se zdát, že její studnice nápadů je bezedná, avšak Veru je maminkou dvou rarášků Vojty a Máti, kteří ji dokážou rychle vrátit z myšlenek nazpět do reality. Veru je cestovatel tělem i duší a ráda se zajímá o osobní rozvoj. Nahlížení na život s odstupem jí pomáhá zvládnout již tak nabité dny, kdy od rána neví kam dřív skočit (a také kam zahrabat stále zvonící telefon).

veronika@spokonozka.cz

Tomáš

Spolumajitel, IT podpora

2

Bez Toma, jakožto partnera Veru, by Spokonožka jistě nebyla tím, čím dnes je. Díky jeho toleranci a pochopení má Veru prostor pro své nápady a práci. Tom, jakožto člověk z IT prostředí se zájmem o spolujízdu v rallye, dobrou kávu a hudbu, má spoustu zdánlivě na sobě nenavazujících koníčků. Trpělivost piluje zejména díky Vojtovi a Máťovi, se kterými v začátcích Spokonožky strávil dost svého volného času. A tak jak šel čas, i on se stal nakonec plnohodnotnou součástí Spokonožky, kde má na starosti chod celého e-shopu.

tomas@spokonozka.cz

Soňa

Fyzioterapeutka

4

Soňa je páteří celé Spokonožky. Bez jejích rad z pohledu fyzioterapeuta by byl náš e-shop poloviční. Ve fyzioporadně se snaží klientům ulevit od bolesti, doporučit vhodné cvičení, a především se zaměřuje na prevenci, aby k bolestivým stavům nejlépe vůbec nedošlo. Ve svém volném čase ráda objíždí semináře a zdokonaluje tak své vědění o lidském těle, nebo se svými dětmi Emou a Oldou objevuje krásy republiky na aktivních výletech. Soňu můžete také často potkat v cíli běžeckých závodů, kde na vás již „vydýchaná" bude čekat s medailí na krku.

fyzioporadna@spokonozka.cz

Iveta

Zákaznický servis

6

Ivet je srdcem celého e-shopu. Její trpělivosti a přívětivosti na zákaznickém servisu by se mohl leckdo učit. Ač je často maminkou svých dvou andílků i „tou hodnou paní na lince" v jednom, nikdy byste na ní nepoznali, že právě před Vaším hovorem vyřešila domácí apokalypsu ve formě hádky Máti a Kuby o červené autíčko, kterým před chvílí ucpali toaletu. Ivet Vám poradí se všemi dotazy, které se přímo netýkají fyzioterapie, ale našeho e-shopu a zboží ano. Potěší ji, když trochu její empatie pošlete buď dál, nebo ji přímo Ivet oplatíte svým milým přístupem.

iveta@spokonozka.cz

Michaela

Marketing a grafika

5

Míša je očima týmu, se smyslem pro psané slovo a grafickou stránku projektů. Soubor myšlenek, nápadů, novinek a tipů z celého týmu Spokonožky obléká do kabátků grafické podoby a sdílí je s vámi na sociálních sítích a v newsletterech. Když zrovna neobnovuje produktové popisky s hrnkem dobré kávy nebo nehledá využitelné trendy na sociálních sítích, ráda se proběhne v zimě po basketbalovém a v létě po streetballovém hřišti.

misa@spokonozka.cz

Žaneta

Produktová specialistka

1

Žanda je tepnou mezi našimi pomůckami a dětmi. Je to lektorka cvičení pro děti, která své zkušenosti nasbírala i pod dohledem naší Soni. Vede své vlastní cvičení v tělocvičně, které podporuje zdravé nožky. A protože jí od malinka baví hudba i tanec, rozhodla se zprostředkovat tuto lásku pro co nejvíc dětí, ale také rodičů. Sama je maminka dvou kluků, kteří jsou stejně akční jako ona. Ve svém cvičení využívá mnoho pomůcek z našeho e-shopu, baví ji s nimi zkoušet nové a nové věci. V našich pomůckách vidí smysl a ráda by podlahy, kameny, apod. dostala mezi co nejvíce lidí. Když zrovna někde necvičí s dětmi, můžete ji najít v její domovské vesnici na různých akcích, kde má svůj stánek s tvořením pro děti. Když si potřebuje odpočinout od všeho - ráda si přečte knížku, zajde na masáž, na procházku nebo relaxuje v horké vaně.

zaneta@spokonozka.cz