Náš tým

tým

   

 

 

 

 

 

 

KDO JE SOUČÁSTÍ TÝMU SPOKONOŽKA?

Veronika 

IMG_5455web
  • Veru je maminka, mozek nebo také chcete-li zakladatelka projektu Spokonožka. Svým vlídným slovem dokáže povzbudit a namotivovat celý tým. Chvíli neposedí a stále vymýšlí novinky a vylepšení pro své nápady, jak pomoci lidem nejen ve svém okolí. Mohlo by se zdát, že její studnice nápadů je bezedná, avšak Veru je maminkou dvou rarášků Vojty a Máti, kteří ji dokážou rychle vrátit z myšlenek nazpět do reality. Veru je cestovatel tělem i duší a ráda se zajímá o osobní rozvoj. Nahlížení na život s odstupem jí pomáhá zvládnout již tak nabité dny, kdy od rána neví kam dřív skočit (a také kam zahrabat stále zvonící telefon).

Tomáš

IMG_5238 tom_1

  • Bez Toma, jakožto partnera Veru, by Spokonožka jistě nebyla tím, čím dnes je. Díky jeho toleranci a pochopení má Veru prostor pro své nápady a práci. Tom, jakožto IT technik se zájmem o spolujízdu v rallye, dobrou kávu a starověkou kulturu má spoustu zdánlivě na sobě nenavazujících koníčků. Trpělivost piluje zejména díky Vojtovi a Máťovi, se kterými v současné době tráví většinu svého volného času. V tandemu s Markét dokáže ale Tom vyřešit veškeré technické problémy, které se čas od času na Spokonožce objeví.

Soňa

IMG_5370web

  • Soňa je páteří celé Spokonožky. Bez jejích rad z pohledu fyzioterapeuta by byl náš e-shop poloviční. Ve fyzioporadně se snaží klientům ulevit od bolesti, doporučit vhodné cvičení, a především se zaměřuje na prevenci, aby k bolestivým stavům nejlépe vůbec nedošlo. Ve svém volném čase ráda objíždí semináře a zdokonaluje tak své vědění o lidském těle, nebo se svými dětmi Emou a Oldou objevuje krásy republiky na aktivních výletech. Soňu můžete také často potkat v cíli běžeckých závodů, kde na vás již „vydýchaná" bude čekat s medailí na krku.

Iveta

IMG_5385web

  • Ivet je srdcem celého e-shopu. Její trpělivosti a přívětivosti na zákaznickém servisu by se mohl leckdo učit. Ač je často maminkou svých dvou andílků i „tou hodnou paní na lince" v jednom, nikdy byste na ní nepoznali, že právě před Vaším hovorem vyřešila domácí apokalypsu ve formě hádky Máti a Kuby o červené autíčko, kterým před chvílí ucpali toaletu. Ivet Vám poradí se všemi dotazy, které se přímo netýkají fyzioterapie, ale našeho e-shopu a zboží ano. Potěší ji, když trochu její empatie pošlete buď dál, nebo ji přímo Ivet oplatíte svým milým přístupem.

Markéta

IMG_5403web

  • Markét je naše technická podpora, dalo by se říct ruce e-shopu. Kde nefunguje proklik, slevový kód nebo klidně celá stránka, přispěchá Markét na pomoc s často velice trefným a vtipným komentářem. Její devizou je schopnost být online a pomoci prakticky kdykoli ... tedy když zrovna není v pozici rozhodčího pro syny Šímu a Toma, kteří se jí za zády pokoušejí předvést souboj v MMA.

Michaela

IMG_5425web

  • Míša je očima týmu, se smyslem pro psané slovo a grafickou stránku projektů. Soubor myšlenek, nápadů, novinek a tipů z celého týmu Spokonožky obléká do kabátků grafické podoby a sdílí je s vámi na sociálních sítích a v newsletterech. Když zrovna nekouká do Canvy s hrnkem dobré kávy nebo nehledá využitelné trendy na sociálních sítích, ráda se proběhne v zimě po basketbalovém a v létě po streetballovém hřišti.

Karmela 

IMG_5413web

  • Karmela je naším hlasem. Když zrovna není vidět, rozhodně je slyšet, pusu totiž jen tak nezavře. Jako píáristka se vám snaží dostat přímo pod kůži, udržet si vaši pozornost a především věrnost. Slovem, písmem, ale i obrazem vám přímo i nepřímo zprostředkovává všechny důležité informace, myšlenky, nápady či aktuality. A když právě nepíše články, nenatáčí videa, nebo neklábosí s médii, influencery a dalšími spolupracovníky, má co dělat, aby ji hlas stačil ještě na její dvě děti, manžela a psa. Krotit tuto smečku totiž nebývá snadné. A o tom, že její hlas dostává opravdu zabrat svědčí i dlouhodobá záliba v Zumbě. Není totiž nad to vypustit páru a doslova se vyječet. Jako instruktorka dobíjí baterky svým cvičencům a zároveň sama sobě. Získanou energii pak promítá do budování naší image a vztahů s veřejností.

Žaneta

IMG_5366web

  • Žanda je tepnou mezi našimi pomůckami a dětmi. Je to lektorka cvičení pro děti, která své zkušenosti nasbírala i pod dohledem naší Soni. Vede své vlastní cvičení v tělocvičně, které podporuje zdravé nožky. A protože jí od malinka baví hudba i tanec, rozhodla se zprostředkovat tuto lásku pro co nejvíc dětí, ale také rodičů. Sama je maminka dvou kluků, kteří jsou stejně akční jako ona. Ve svém cvičení využívá mnoho pomůcek z našeho e-shopu, baví ji s nimi zkoušet nové a nové věci. V našich pomůckách vidí smysl a ráda by podlahy, kameny, apod. dostala mezi co nejvíce lidí. Když zrovna někde necvičí s dětmi, můžete ji najít v její domovské vesnici na různých akcích, kde má svůj stánek s tvořením pro děti. Když si potřebuje odpočinout od všeho - ráda si přečte knížku, zajde na masáž, na procházku nebo relaxuje v horké vaně.