Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Tipy jak využít pomůcky od Spokonožky během letních prázdnin

Vítejte na blogu e-shopu Spokonožka! Dnes se zaměříme na inspiraci pro využití některých zajímavých pomůcek, které nabízíme. Ať už jste na trávě, u moře nebo u bazénu, tyto tipy vám pomohou vytvořit zábavné a aktivní chvíle pro celou rodinu.

Tipy na Využití Pomůcek

Ortopedické podlahy na trávě: Postavte si na trávě cvičební stanoviště. Můžete provádět jógu, rovnovážné cviky nebo třeba skákat. Poděkují Vám jak nožky, tak celé tělo! Chůze po čerstvě posečené trávě plosky nohou příjemně zrelaxuje oproti tvrdým a 3D podnětům z ortopedických podlah. Nožkám tím pádem dáme komplexní nabídku podnětů.

1 2

PS: Pokud je tráva mokrá, nepoužíváme EKO dílky od Muffik, těm by se přílišná vlhkost s největší pravděpodobností nelíbila a mohlo by dojít k jejich poškození.

Balanční prvky: Vytvořte malou opičí dráhu z balančních prvků. Děti si ji mohou zkoušet projít bez ztráty rovnováhy a zahrát si třeba hru "Zem je láva", kdy nesmí stoupnout jinam než na bezpečné ostrůvky z balančních pomůcek. Jistě vymyslíte spoustu úkolů a zábavy, pro které můžete dráhu využít!

4 3

  

Gumové autodráhy Waytoplay ve vodě: Položte je na písek a nechte děti stavět si své vlastní dráhy. Proměnlivý terén přímo vybízí k velkolepým stavbám! Waytoplay se dají skvěle využít také u bazénu. Svým povrchem snadno přilnout ke kachličkám. Zvládnete projet celou dráhu pod vodou s autíčkem na jeden nádech? Skvělá zábava pro celou rodinu!

8 7

  

Plážová zábava: Na pláži zkuste cvičit na balančních kamenech Stapelstein nebo ortopedických podlahách. Písek dodá cvičení další rozměr! Pokud se letos nechystáte k moři, pro tento účel poslouží skvěle také beach voleybalové hřiště.

9 10

  

Hry se skupinou dětí: Vytvořte venku herní stanoviště s balančními prvky a ortopedickými podlahami. Děti si mohou hrát na rovnovážných plochách samy, nebo přikládáme pár tipů na hry.

13 11

 

Doufáme, že tyto tipy vás inspirovaly k využití pomůcek z e-shopu Spokonožka během letních prázdnin. Budeme rádi, když nás na sociálních sítích označíte v příspěvku jak pomůcky od nás využíváte😊