WAYTOPLAY

Webová stránka značky: WAYTOPLAY

Nápad

Od zábavného nápadu a produktového designu v roce 2003 po společnost zabývající se designem hraček s celosvětovou distribuční a prodejní sítí v roce 2017. Náš příběh v kostce. Jsem Sybren, tvůrce a designér waytoplay. V roce 2013 jsme se s manželkou Marise vydali na výlet do neznámého světa hraček. Než jsme mu porozuměli, byli jsme v jednom kole. Spolu s distributorem Lexem a marketingovou poradkyní Stephanie jsme solidní tým. Naše děti, Bente a Joep, se pravidelně zapojují, aby nám pomohly s balením, událostmi nebo fotografiemi pro sociální média. Náš tým zrcadlí náš produkt: kompaktní, spolehlivý a flexibilní.

Podnikání

Po tomto slibném začátku jsme si vydechli. Říkejte tomu pitstop nebo shromáždění rozumu. Potřebovali jsme to. V roce 2012 se moje žena Marise se mnou spojila a bezhlavě jsme se pustili do podnikání s waytoplay. V roce 2013 se pilotní kus hry waytoplay dostal do Lexova obchodu v Haarlemu. Všech 250 sad bylo prodáno bez mrknutí oka. Bylo jasné, že máme publikum.

Navyšování

Naše úspěchy jsou poháněny snahou mimořádné skupiny lidí a společností. V německém Breidenbachu vyrábějí naše silniční segmenty zkušení odborníci, skutečně špičková technologie. I když náš produkt může vypadat jednoduše, jeho výroba snadná není. Silniční segmenty jsou poté potištěny na obou stranách v Nizozemsku, v pracovně chráněné dílně. Většina obalů se také vyrábí tam. To poskytuje pracovní místa pro 10 lidí s malým přístupem k řádnému zaměstnání. To nás dělá šťastnými a hrdými.

Tým

Marise, moje manželka a spoluzakladatelka, se stará o webový obchod a péči o spotřebitele, bude odpovídat na vaše otázky ohledně waytoplay. Lex se vyzná v maloobchodu a pomůže vám s nákupem waytoplay. Stephanie vypráví světu o hře, obrací se k rodičům a dětem.

Cesta před námi

Waytoplay se v současné době prodává ve více než 60 zemích. Na sociálních sítích si užíváme věrnou skupinu fanoušků waytoplay, kteří sdílejí své jedinečné zážitky waytoplay. Budoucnost je jasná a naše plány jsou zaměřeny na „Route 2021“. Výzva, která nás zavede na nová, vzrušující místa. Máme v úmyslu začít vyrábět naše silniční segmenty z biologických materiálů. 

10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem