STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New

Kód: 100235
ZDARMAZDARMA
STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New
2 549 Kč
Aktuálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pro obzvlášť udržitelné pohybové dobrodružství jsou Stapelstein balanční kameny v pastelových barvách vyrobeny z 15 % námořního průmyslového odpadu. Jdou tak příkladem proti znečišťování světových oceánů. Cvičební pomůcky Stapelstein jsou vhodné pro více pohybu, hry a představivosti v každodenním životě dětí i dospělých.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sadu 3 balančních kamenů Stapelstein lze kombinovat se všemi ostatními stohovacími kameny a stohovacími balančními deskami. Stapelstein balanční pomůcky lze využít jak v pohodlí domácnosti, tak venku na zahradě. Jsou odolné proti vodě, slinám a dokonce také proti UV záření. Díky oblým stranám bez ostrých rohů jsou aktivity s pomůckami bezpečné.

Pomůcky Stapelstein se vyrábí se klimaticky neutrálně v Německu poblíž Chemnitz a jsou certifikovány podle DIN EN ISO 50001.

Stapelstein pomůcky jsou 100% recyklovatelné a jsou vyrobeny z EPP (expandovaný polypropylen). Balení od výrobce je bez použití plastů.
Vzhledem ke světelným podmínkám při produktové fotografii a různým nastavením obrazovky se barva produktu na obrazovce může lišit od skutečného efektu.

Součástí balení jsou 3 balanční kameny v barvě světle fialová, světle modrá a mint.

Rozměry jednotlivých balančních kamenů 

  • Váha: 180g
  • Průměr: 27,5cm
  • Výška: 12cm
  • Nosnost: 180kg

Doplňkové parametry

Kategorie: STAPELSTEIN
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: