Stapelstein - Balanční kameny Cool pastel sada New 3 ks

Kód: 100235
2 659 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Stapelstein Cool pastel set je zábavná cvičební a balanční pomůcka pro děti i dospělé. S tímto setem můžete tvořit, hrát si a učit se s nekonečnými možnostmi. Stapelstein set podporuje kreativitu, pohyb, rovnováhu a fantazii. Objednejte si balanční kameny Stapelstein ještě dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství a zábavu s celou rodinou!

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sadu 3 balančních kamenů Stapelstein v zimních pastelových barvách lze kombinovat se všemi ostatními stohovacími kameny a stohovacími balančními deskami. Stapelstein balanční pomůcky lze využít jak v pohodlí domácnosti, tak venku na zahradě. Jsou odolné proti vodě, slinám a dokonce také proti UV záření. Díky oblým stranám bez ostrých rohů jsou aktivity s pomůckami bezpečné.

STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New

Přineste do svého dne více radosti a barev se setem Stapelstein. Tento set obsahuje tři originální kameny Stapelstein v krásných pastelových barvách.

S tímto setem můžete tvořit nekonečné možnosti hry a učení pro sebe i své děti.

Balanční kameny Stapelstein například skvěle poslouží jako oblíbená dynamická stolička, která se snadno přizpůsobí každé velikosti postavy. Díky sezení posilujete střed těla a svalstvo zad

Z naší zkušenosti víme, že děti s balančními kameny vymyslí aktivity, které by nás dospěláky ani nenapadly!

STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New

Jedná se o ideální sadu k objevování rozmanitosti pohybového světa Stapelstein® Objednejte si svůj Stapelstein ještě dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství s celou rodinou! 

STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New

Stapelstein set je vyroben v Německu z EPP, který šetří zdroje. Tento plast je 100% recyklovatelný a navíc neobsahuje hnací plyny, změkčovadla ani jiné přísady. Produkty Stapelstein jsou díky tomu odolné, silné a zároveň lehké a voděodolné. Můžete je používat jak v interiéru, tak v exteriéru.

 

Stapelstein jsou certifikovány podle DIN EN ISO 50001.

Jeden balanční kámen Stapelstein® Original váží 180 g a unese až 180 kg. Je vysoký 12 cm a má průměr 27,5 cm.

STAPELSTEIN - Balanční kameny Cool pastel sada 3ks New
 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAPELSTEIN
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: