Muffik - set ortopedických podlah Královský 30 ks

Kód: MFK-028-1
5 990 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Propojením setů Medium 1, Medium 2, 3D Doplňkového a Eko setu ortopedických podložek vznikla tato komplexní sada ortopedických podlah - Muffik Královský set. Jedná se o královské spojení všech dostupných podlah, kterými disponujeme.

 

Prostřednictvím e-booku Průvodce ortopedickými podlahami získáte cenné znalosti a snáze se tak rozhodnete, jaké ortopedické podlahy domů pořídit. Pro všechny, kdo už ortopedické podlahy vlastní, je e-book skvělým zdrojem tipů a inspirace na jejich využití. E-book získáte ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUFFIK masážní koberečky jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturu, zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému.

Stimulace chodidel a balanční prvky ortopedických podlah působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost má i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů.

Set ortopedických podlah Muffik - Královský set je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a různorodé podlahy. Tento set obsahuje jak tvrdé, měkké, 3D, EKO tak mini dílky. Podlahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadno čistitelný.

Z dílků si můžete složit masážní kobereček v různých tvarech. Kreativitě ve skládání se meze nekladou. Dílky můžete pro maximální využití umístit na frekventovaná místa ve Vaší domácnosti. Zkuste je položit například pod kuchyňskou linku, k umyvadlu či do chodby. Uvidíte sami, jak se z chození po ortopedických podlahách stane zábava pro celou rodinu, včetně zvířecích kamarádů!    

Set obsahuje (30 ks):

1x Tráva měkká 
1x Dinosauří vejce měkké
1x Oblázky tvrdé
1x Muffik tvrdý
1x Lastury tvrdé/ Kaštany tvrdé
1x Ořechy tvrdé
1x Les tvrdý
1x Oblázky měkké 
1x Lastury měkké /Kaštany měkké
1x Muffik měkký
1x Tráva tvrdá
1x Louka tvrdá
1x Dinosauří vejce tvrdé

2x Klády tvrdé
1x Tráva tvrdá (mini) 
1x Tráva měkká (mini) 
1x Šnek tvrdý (mini) 
1x Hvězdice měkká (mini) 
3x Twister tvrdý 
1x Pobřeží měkké 
1x Ježek tvrdý
1x Kokos eko 
1x Klády eko
2x Ořechy eko 
2x Les eko 

Ortopedické podlahy MUFFIK KRÁLOVSKÝ set 30 ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí.” 

Technické parametry:

  • Materiál: měkčené PVC - testované podle standardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014
  • Rozměry jednotlivých dílů: 29,79 x 29,79 cm
  • Rozměry jednotlivých mini dílků: 14,25 x 14,25 cm (4 mini dílky dohromady tvoří 1 klasický dílek)
  • Materiál eko podlah: WPC (Dřevo-biopolymerní kompozit)
  • Certifikace 12m+. 
  • Podlahy jsou vhodné pro děti i dospělé.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH MUFFIK
Záruka: 2 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 15.11.2023
skvělý set. Nákup ro MŠ., vydrží i nápor malé demoliční čety
5
AB Avatar autora | 14.9.2021
Jsme velmi spokojeni
5
LC Avatar autora | 25.1.2021
naprostá spokojenost, mohu všem doporučit, opravdu vhodná investice do zdraví svých nohou !!! celá rodinka je nadšena :-) každý dílek opravdu funguje a zapojí se různé svaly nejen na nohou :-) Královský set nám nestačil, tak aby jsme se nehádali, hned jsme přiobjednali dalších 10kousků :-D každý máme oblíbený svůj kousek. u dětí vede ježek, twistr a pobřeží :-) výhodou těchto dílků je veliká variabilita a nespočet možných her při kterých nejen děti zároveň posilují své nožičky. U nás velice oblíbená hra na barvy (nastříháte kartičky s barvami a pak jen otáčíte jako pexeso a děti stoupají na danou barvu) nebo stačí obyč.hrací kostka, kolik padne, o tolik se posouváte :-) nápadům se meze nekladou
Nevyplňujte toto pole:
LC Avatar autora královský set 25.1.2021 13:56
naprostá spokojenost a moc rádi doporučujeme!!! velice dobrá investice do zdraví svých nohou. Každý dílek je krásně zpracovaný a důležitý a zapojíte tak různé svaly nejen na nohách. Jsme nadšeni celá rodinka :-) královský set nám nestačil, tak jsme přiobjednali dalších 10 kousků, aby jsme se nehádali :-D nejoblíbenější u dětí je ježek, twistr, pobřeží... velikou výhodou je variabilnost těchto dílků a různé možnosti her, při kterých nejen děti nenásilně posilují své nožky. Za nás doporučujeme hru na barvy ( stačí rozstříhat kartičky jako na pexeso s barvami a poté otáčet a stoupat na barvu, která padne) nebo stačí obyč.hrací kostka a posouvat se podle čísla které padne :-) cvičení formou hry a užít si přitom spoustu zábavy, co víc si přát... :-)
Odpovědět