MAGNA TILES - Magnetická stavebnice Builder 32ks

Kód: MT-21632
Novinka
Značka: MAGNA TILES
1 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Úžasná 32 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles®! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Tato sada obsahuje příslušenství k vybudování silnic, základů stavby a strojů, které nacházíme běžně na staveništi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se na stavbu! Úžasná 32 dílná stavební souprava , která je součástí rozrůstající se kolekce MAGNA-TILES®, je navržena tak, abyste objevili hodiny zábavy bez obrazovky a možnosti nápadité hry. Tato sada obsahuje příslušenství k vybudování silnic, základů stavby a strojů, které nacházíme běžně na staveništi.

  • Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.
  • Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují stavební stroje
  • Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní a doplňují se se všemi ostatními soupravami MAGNA-TILES a také se značkou CONNETIX.
  • Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Naše charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí. Jsou také dostatečně odolné proti rozbití, blednutí i poškrábání, aby vydržely roky stavění, ať už si děti hrají doma nebo venku.
  • Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.
  • Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.
  • Obsahuje :6 silničních čtverců, 4 silniční čtvrtkruhy, 10 čtverců, 8 obdélníků (4 cihly a 4 výstrahy), 1 točítko, 1 kolový podvozek, 2 výsuvné jeřáby

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE
Záruka: 2 roky

Manga Tiles - Builder set 32ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: