NÁVOD NA POUŽITÍ

Podlahy MUFFIK puzzle jsou určené pro věkovou kategorii 12 měsíců+, čili horní hranice není omezená. Je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé.

Vaše objednávka dorazí v krabici, na ni určené. Po vybalení se může stát, že podlaha nebude zcela rovná, to ovšem není chyba podlahy, pouze se pokroutila při přepravě. V tomto případě podlahu položte na rovný povrch a ona se v teple srovná.

Podlahy seskládejte podle vlastního uvážení. Rozložte na rovný tvrdší povrch a hned je připravena k použití.

Pokud se Vám bude zdát podlaha znečištěná, stačí opláchnout sprchou. Při větším znečištění použijte jemný kartáček a podlahu s ním přečistěte. Nechejte podlahu volně uschnout, nebo osušte a posléze je připravena k použití.

Podlahy vyrobené z PVC jsou protiskluzové, můžou se tedy používat na všech možných rovných podkladech, například i v koupelně. EKO podlahy jsou vyrobené z lisovaného dřeva. Tyto podlahy jsou tvrdší a méně odpružené, což je dáno právě materiálem pro výrobu. EKO podlahy protiskluzové nejsou, doporučujeme je rozložit na koberci.

Nosnost:

Podlahy jsou odzkoušené do cca 150 kg. Zvýšené opatrnosti je třeba dbát u 3D podlah typu pobřeží měkké, klády a eco, tam doporučujeme spíše 100 kg.

Upozornění:   

-nevystavujte podlahy přímému slunci

-nepoužívejte podlahy na nerovném podkladu

-nevystavujte podlahy mrazu

-eko podlahy nevystavujte kontaktu s vodou a vlhkem

 

Pro inspiraci her a zábavy s podlahami využijte volného přístupu na Youtube kanál, kde naleznete ukázková videa.

Doufáme, že s podlahami budete spokojení a užijete si společné zábavy.

 

Zdravé chůzi zdar!

Spokonožka