Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Ortopedické podlahy Muffik Medium 2: Klíč ke zdravým a zábavným pohybovým aktivitám

Ortopedické podlahy se staly velkým hitem mezi dětmi i dospělými. Tyto inovativní pomůcky nejenže zapojují do hravých pohybových aktivit, ale také působí preventivně na celý pohybový aparát a řeší již existující problémy. S jejich využitím lze účinně řešit valgózní kotníky, hyperpronační syndrom, vbočené palce, plochonoží a další obtíže.

Ortopedické podlahy jsou vhodné pro celou rodinu a mohou být zařazeny do školních zařízení, dětských koutků, relaxačních místností i běžných domácností. V tomto článku se podíváme na výhody a využití ortopedických podlah pro zdraví a pohybovou kondici, které nám poskytl portál Testuj.to, kde se nezávislí testeři podělili o své recenze setu ortopedických podlah Muffik Medium 2.

Níže jsme shrnuli klíčové informace od testerů.

Kombinace měkkého a tvrdého povrchu:

Základní sada ortopedických podlah představuje spojení měkkého a tvrdého povrchu v ideální souhře. Měkké podlahy poskytují jemnou stimulaci, probuzení a masáž chodidel. Tyto podlahy zajišťují úlevu unaveným nohám a aktivují nepoužívané svaly. Na druhé straně tvrdé povrchy pomáhají zahřát nohy, zintenzivňují pocity z chůze a posilují svaly. Zvláštní zmínku zasluhuje 3D podlaha "Klády", která přispívá ke zpevnění středu těla, lepší rovnováze a celkové stabilitě. Kombinace těchto různých typů povrchů poskytuje vyváženou podporu a stimulaci pro pohybový aparát.

IMG_7470 PXL_20230329_145607436

 

Rozvoj motoriky a zábava pro děti:

Pro děti jsou ortopedické podlahy nejen zdravotním přínosem, ale také zábavnou aktivitou. Děti si mohou hrát s podlahami, sestavovat a rozkládat puzzle podle své fantazie. Barevné dílky přitahují jejich pozornost a motivují je k pohybu. Chůze po podlahách se tak stává součástí her a pohybových aktivit. Podlahy lze využít i při hraní her jako je Twister či Pán čáp ztratil čepičku, či je začlenit do překážkové dráhy. Tím se děti nejen baví, ale také rozvíjí svou jemnou motoriku a zlepšují rovnováhu.

20230416_145959 IMG_7515

 

Prospěch pro celou rodinu:

Ortopedické podlahy nejsou určeny pouze pro děti, ale přinášejí výhody i pro dospělé. Mnoho lidí trpí různými problémy spojenými s nohama a chodidly, a ortopedické podlahy mohou pomoci zmírnit jejich obtíže. Pro dospělé je chůze po podlahách relaxací a příjemným způsobem, jak posílit nohy a udržet pohybový aparát v kondici. Podlahy se snadno umístí do prostoru, kde trávíme nejvíce času, a to například u kuchyňské linky, pod pracovním stolem nebo před televizí. Díky svému designu se dobře hodí do interiéru a lze je snadno udržovat v čistotě.

PXL_20230329_150209955 foto1

 

Závěr:

Muff 1200x1200 testuj toOrtopedické podlahy jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si přejí posílit svůj pohybový aparát, zmírnit obtíže s nohama a zlepšit svou pohybovou kondici. Tyto podlahy kombinují měkký a tvrdý povrch, které poskytují různé stimulace a výhody. Pro děti jsou ortopedické podlahy zábavnou aktivitou, která podporuje jejich motoriku a rovnováhu. Pro dospělé představují relaxaci a možnost udržet nohy v kondici. Investovat do ortopedických podlah znamená investovat do zdraví a pohody celé rodiny.

Díky skvělým výsledkům testování získal set ortopedických podlah Muffik Medium 2 razítko ověřeno - doporučení od Testuj.to recenzentů.

Veškeré zkušenosti a všech 31 nezávislých recenzí si můžete pročíst ZDE