Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Spokonožka - Balíček pro protažení těla

Kód: 16545
Novinka Tip
Značka: Spokonožka
1 099 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Správné protažení je důležité v každém věku. Věděli jste, že nám může pomoci před zkrácením svalů, bolestí, ale také tuhnutím kloubů? V našem balíčku najdete hned několik vhodných pomůcek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z jednotlivých dílků našich ortopedických podlah si můžete sestavit kobereček, který Vám pomůže s mnoha problémy pohybového aparátu. Chůze po masážních koberečcích pomáhá s posilováním hlubokého stabilizačního systému, s centrací kloubů, posilováním svalových skupin.

To vše má poté vliv na správné držení těla a končetin, aktivuje se klenba nohy. 

Set obsahuje 4 dílky ortopedické podlahy Muffikposilovací gumu Lifefit a masážní váleček.

Pobřeží měkké červené - Rozmanitý tvrdý povrch posetý lasturami různých velikostí a tvarů intenzivně promasíruje každý milimetr chodidla a maximálně ho prokrví, čímž docílíte největších výsledků při stimulaci plosky nohy, a to pro prevenci i pro rehabilitaci podélně i příčně zborcené klenby či valgozity kotníků a kolen.

Louka měkká bílá - Tato podložka slouží po zrelaxováni, zregenerování a jemné prokrvení chodidel, které je při jejich posilování a rehabilitaci velmi důležité.

Tráva měkká šeříková - Projděte se po měkké trávě a zrelaxujte chodidla nohou. 

Oblázky měkké tyrkysové - Rozmanitý povrch posetý oblázky různých tvarů a velikostí, intenzivně promasíruje každý milimetr chodidla a maximálně ho prokrví, což je velmi důležité například u začínajících chodců. Dále posílí podélnou i příčnou klenbu a potrápí plochou nohu. U dospělých podporuje žilní gymnastiku, která je důležitá v boji proti trombóze a křečovým žilám.

Posilovací guma je oblíbená pomůcka pro aerobic a fitness cvičení, sloužící k efektivnímu procvičení všech svalových partií, zejména pak hýžďových a pažních svalů. Umožňuje velmi snadno a efektivně procvičovat svaly celého těla.

Masážní váleček se používá při cvičení po úrazu nohy, ruky, při boji s celulitidou, pro zmírnění pocitu stresu nebo uvolnění svalového napětí po sportovním výkonu. Jsou také skvělým pomocníkem při cvičení na ploché nohy.

Použití ortopedických podlah může být pro Vás variantou, pokud právě řešíte například


- prevenci a léčbu plochých nohou
- valgózní kotníky
- halluxy
- nestabilní kolenní klouby
- oslabený střed těla
- bolesti páteře
- zmírnění stresu
- zlepšení krevního oběhu
- posílení imunity
- aktivaci reflexních bodů
- úlevu unavených a oteklých nohou
- a mnoho dalšího

Spokonožka - Balíček pro protažení těla

Jako poděkování za nákup tohoto setu ortopedických podlah jsme ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou vytvořili originální kartu s inspirací na cviky s ortopedickými podlahami a základními informacemi, které k podlahám potřebujete znát.

Spokonožka - Balíček pro protažení těla
Spokonožka - Balíček pro protažení těla

Podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: TOP PRODUKTY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: