Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Fyzionožka - Online kurz - Zdravé pánevní dno

Kód: 92143
1 200 Kč
DOSTUPNÉ NA FYZIONOŽCE
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl komplexní přehled o tom, jak udržet vaše pánevní dno silné a zdravé. Budeme se zabývat různými cvičeními, technikami a životními návyky, které mohou přispět k lepšímu zdraví a pohodě.

Ať už jste začátečník nebo máte již nějaké předchozí znalosti, tento kurz vám poskytne cenné informace a praktické návody, jak pečovat o své pánevní dno. 

Nakoupit button

Detailní informace

Detailní popis produktu

Online kurzem vás provedou fyzioterapeutky Mgr. Soňa Barvenčíková a Bc. Kristýna Štemberová. K pečlivě připravenému kurzu, který vám poskytne jak teoretické informace o zdravém pánevním dnu, tak praktické cviky a doporučení, získáte také možnost stáhnout si checklist vhodných pomůcek zcela ZDARMA!

Vítejte v online kurzu Zdravé pánevní dno, který volně navazuje na e-book Zdravé pánevní dno, který je k dispozici na stránkách Fyzionožka ZDARMA.

Chcete se dozvědět více a zlepšit své zdraví? Připojte se k nám v kurzu Zdravé pánevní dno, kde najdete mnohem více cviků, odborných rad a podpory od fyzioterapeutek Soni a Kristýny. 

Začněte pečovat o své zdraví již dnes! Přihlaste se k našemu online kurzu Zdravé pánevní dno a ihned získáte přístup k videím s cvičeními a exkluzivním odborným materiálům

Po zakoupení online programu získáváte přístup na 1 rok ke všem materiálům. V případě zájmu o rozšíření doby přístupu se na podmínkách individuálně domluvíme.

Koupí našeho online programu získáte:

Fyzionožka - Online kurz Zdravé pánevní dno
  • 6 videobloků obsahujících cviky
  • 15 oddílů plných ověřených informací od fyzioterapeutky
  • Tipy na vhodné pomůcky ke cvičení


Online kurz lze pořídit na www.fyzionozka.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPORUČENO FYZIOTERAPEUTEM
Záruka: 2 roky
Typ produktu: On-line kurz
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: