Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Plan Toys - Třídící kalíšky

Kód: PT5360
689 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení
Barevná výuková hračka pro děti od 18 měsíců.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třídící kalíšky z dílny společnosti Plan Toys nadchnou všechny malé děti, které se rády učí nové věci. Pomocí této aktivity se děti naučí třídit žetony podle barev a vkládat je do jednotlivých kalíšků. Trénují tak nejen jemnou motoriku a slovní zásobu, ale zároveň  koordinaci a trpělivost

Žetony nabízejí mnoho způsobů využití. Od třídění podle barev, přes skládání, párování, sčítání, vytváření barevných vzorů až po skládání obrázků a rozvíjení představivosti.

Součástí balení je rovněž bavlněný pytlík, do kterého můžete aktivitu uložit.

Rozměry: 8.4 x 8.4 x 3.5 cm.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

 

PLAN TOYS

Plan Toys je již téměř 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DŘEVĚNÉ HRAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: