TERAPEUTICKÁ DESKA PRO REFLEXNÍ TERAPII CHODIDEL FORESTONES

Kód: FORESTONES
1 890 Kč
Skladem

Pozvěte sílu a moudrost lesa k sobě domů. 

Materiál: JASAN/DUB

Ošetřeno: Světlicový olej

Rozměry: 45 cm x 32 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirovali jsme se na druhém konci světa. Tam, kde se život pije plnými doušky rovnou z širokého koryta svaté řeky. Kde se cení hodnota okamžiku, stejně jako věčnost bytí. Kde se ví, že nohy nás nesou vstříc osudu. A že je o ně potřeba pečovat. Vy už to teď víte taky. probuďte svoje nohy. Hlava bude následovat...

JAK TO FUNGUJE? 

I sebemenší prázdná chvilka v životě se dá vyplnit smysluplně. Na reflexní podložku FORESTONES se stačí postavit párkrát denně. Pod stolem při práci či rodinné večeři, v koupelně, u postele před spaním... Jemné, ale nekompromisní dřevěné hroty způsobí správné prokrvení všech důležitých reflexních zón na chodidlech. To znamená více energie pro vnitřní orgány, prohloubené dýchání a projasněnou mysl.

JAK JSME PODLOŽKU VYROBILI? 

Ze dřeva, které vyrostlo tady u nás, v České republice. Zpracovaly ji ruce zdejších truhlářských mistrů. Je čistě přírodní, včetně oleje, ve kterém se namáčí. Není to žádná věda. Jen dobrý nápad, krásný materiál a kus poctivě odvedené řemeslné práce.

Z DÍLNY:

Není nás moc, ale máme dobré nápady a věříme, že jejich uskutečnění přinese radost nám i vám, našim spoluhráčům. Jsme každý z jiného oboru, ale milujeme přírodu, ceníme si poctivé práce a jsme přesvědčeni, že bychom se jako lidé, měli obklopovat kvalitními materiály.

Dřevo je pro nás výchozím bodem. Pupkem, kolem kterého se točí náš svět. Fascinuje nás a inspiruje. A spojuje nás v projekt, jehož cílem je vnést sílu a moudrost lesa i k vám domů.

Doplňkové parametry

Kategorie: TERAPEUTICKÁ DESKA FORESTONES
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 4.2.2021
Předčilo moje očekávání, doporučuji udělat si radost a hlavně používat.
5
PM Avatar autora | 10.1.2021
Skvělá věcička, která mi pomáhá při všech neduzích (bolesti zad, ale i třísel a samozřejmě chodidel).Určitě doporučuji její zakoupení. Až ji vyzkoušíte nebudete litovat. Petr