MAGNA TILES - Magnetická stavebnice Dino 40ks

Kód: MT-22840
Novinka
Značka: MAGNA TILES
2 365 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vulkanické výbuchy, roztavená láva a velké dinosauři jsou na scéně! Úžasná 40 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® DINO!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyražte za novým dobrodružstvím plným sopečných výbuchů, roztavené lávy a magických dinosaurů. Magnetická stavebnice Magna Tiles Dino Worlds v originálním designu dinosaurů přinese dětem hodiny zábavy, při které mohou stavět, hrát si, objevovat svět paleontologie a také rozvíjet svou kreativitu a představivost. V sadě najdete 4 magnetické figurky dinosaurů Pteranodona, T-Rexe, Stegosaura a Velociraptora a také různé vzorované dlaždice s motivem Jurského parku. Sada skvěle doplňuje další magnetické stavebnice od Magna tiles.

 

Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku.

Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:

  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti.
  • Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami MAGNA-TILES a také se značkou CONNETIX. takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE
Záruka: 2 roky

Magna tiles - Dino 40ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: