MAGNA TILES - Magnetická stavebnice Safari 25ks

Kód: MT-20925
Novinka
Značka: MAGNA TILES
1 285 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vydejte se se svými dětmi zkoumat divoké Safari spolu s úžasnou 25 dílní stavební soupravou -  Magna-Tiles® Safari!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsah balení:  32 magnetických dílků včetně 4 figurek Safari: Žirafa, opice, lev a slon, 9 čtverců, 2 pravoúhlé trojúhelníky, 2 rovnoramenné trojúhelníky, 6 rovnostranných trojúhelníků, 1 oblouk, 1 pětiúhelník
  • Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.
  • Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují zvířátka.
  • Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní a doplňují se se všemi ostatními soupravami MAGNA-TILES ale také se značkou CONNETIX
  • Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Naše charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí.
  • Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.
  • Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE
Záruka: 2 roky

Magna -tiles

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: