Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Energy - Zen aromaterapeutický sprej 50 ml

Kód: 15464
298 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Sprej Energy Zen je přípravek ve spreji obsahující kombinaci éterických olejů podle původní receptury pocházející od mnichů z chrámu Tal Varáhi na úpatí nepálské Annapurny.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plní funkci „balzámu na duši“ v dnešní hektické a psychicky náročné době. Obsahuje kombinaci esenciálních olejů, konkrétně levanduli, ylang-ylang, kadidlo, bergamot, pomeranč a vetiver.
Má uklidňující účinky na naši mysl a usnadňuje tok energie. Je vhodný při stavech neklidu, stresu, napětí, strachu nebo úzkosti. Slouží jako ideální nástroj pro meditaci a rozjímání.

Díky svému složení ZEN navozuje tělesnou i duševní harmonii a pocity klidu a míru. Propojuje člověka se Zdrojem a přispívá k nalezení vnitřní radosti. Energeticky usnadňuje řešení problémů, vštěpuje pozitivní přístup a nadhled.

Účinné složky: Éterické silice (levandulová, ylang-ylang, kadidlovníková, bergamotová, pomerančovníková, vetiverová).

Složení: Ethanol 66 %, Isobutan, Lavandula Angustifolia Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Vetiveria Zizanoides Root Oil

Použití1x krátce rozprášit do vzduchu. Před použitím protřepat!

Objem: 50 ml

Upozornění:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. 

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚŽOVAČE VZDUCHU
Záruka: 2 roky
DRUH: Osvěžovač vzduchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: