TickiT - Barevný Crystal Block set 41 ks

Kód: 72606
Novinka Tip
Značka: TickiT
1 945 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Hladké barevné hmatové bloky jsou navrženy tak, aby dětem umožnily prozkoumávat světlo a barvy, vytvářet vzory a sekvence a také vytvářet nápadité obrázky.

Specifikace
Rozměr zrcadla: 160 x 320 mm. Největší výška bloku: 80 mm.

Věk: Vhodné od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně leštěné průsvitné akrylové bloky v různých tvarech s plochým zrcadlem, 15 pracovními kartami a poznámkami pro učitele. Hladké barevné hmatové bloky jsou navrženy tak, aby dětem umožnily prozkoumávat světlo a barvy, vytvářet vzory a sekvence a také vytvářet nápadité obrázky.

- Pravidelné mnohoúhelníky, které pomáhají s matematickým jazykem a porozuměním tvarům a tvarům (čtverec, trojúhelník, obdélník, kruh, elipsa)
- Nepravidelné tvary, které umožňují vytvářet složitější obrázky a podporují bohatou rozmanitost jazyků, jako je vlna, klikatý, oblouk, most atd.
- Rovinné zrcadlo pro děti k vytváření vzorů a sledování efektů reflexní symetrie
- Barevné a jasné bloky, aby děti mohly vidět svět v jiném odstínu, překryjte je, abyste namíchali nové barevné kombinace a použili je na světelném panelu
- 15 pracovních karet žáků od jednoduchých nápadů až po složitější výzvy. Jsou zde obrázky ke kopírování ve 2D nebo 3D, sekvence tvarů k řešení a nápady pro práci s reflexní symetrií.
- Příručka pro učitele, která obsahuje základní informace, navrhované aktivity k vyzkoušení, otázky, které lze dětem položit, a rozšiřující nápady.

Sada obsahuje 25 bloků, 15 pracovních karet A4, 1 akrylové ploché zrcátko a příručku pro učitele v 8 jazycích, uložené v robustní krabici.

Ideální při použití světelného panelu A3 nebo A2.

Doplňkové parametry

Kategorie: KREATIVNÍ HRAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: