PHYSIO ROLL GYMNIC 55x90cm - LEDRAPLASTIC

Kód: 8677
1 009 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Míče Physioroll jsou ideální pro práci s lidmi, kteří mají problémy s rovnováhou a koordinací. Jsou vhodné pro cvičení s dětmi, pro starší osoby a zvláště i pro zvířátka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střed - "sedlo" je místo které nabízí stabilitu, pohodlí a důvěru. Takže klienti všech věkových kategorií a téměř všechdiagnóz se mohou účastnit terapií na míči.

Tvar burského oříšku zajišťuje větší stabilitu. Charakteristický oválný tvar těchto míčů nabízí větší kontakt s podlahou. Tento míč elipsa je také někdy nazýván "piškot" nebo "brambora". Physio Roll je také možné využít pro kondiční cvičení domácích zvířat. 

Průměr: 55 cm

Délka: 90 cm

Barva: žlutá

Doporučená nosnost: max. 120 kg

Testovaná nosnost: max. 300 kg 

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobek neobsahuje latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

 

 

 

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Baleno v sáčku. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení. V žádném případě na výrobek nestoupejte. Ztráta rovnováhy Vám může způsobit zranění. Není rovněž určen pro cvičení se zátěží, např. s činkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: MÍČE PHYSIO ROLL
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MC Avatar autora | 4.7.2022
Super, po téměř odumření levé nohy jsem skončila v nemocnici, kde mi paní fyzioterapeutka půjčila právě tuto "bramboru". Moc mi pomáhala od děsné bolesti, takže ihned po návratu z nemocnice jsem si ji u vás objednala a denně na ní cvičím. Mám doma velký balón, ale ten mi moc nevyhovuje, protože z něj nohy padají, kdežto "brambora" s prohlubní je ideální.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: