Ortopedické podlahy MUFFIK DROBEČEK Černá na bílé set 6ks

Kód: MFK-023-6
Novinka
Značka: Muffik
1 399 Kč –7 % 1 301 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Set ortopedických podlah Muffik Drobeček - Černá na bílé je složen z těch nejměkčích podlah, kterými disponujeme. Perfektně podporuje vnímaní a motoriku, rozvíjí dětskou fantazii. V neposlední řadě barevná kombinace rozvíjí i zrak dětí, schopnost koncentrace a povzbuzuje zvídavost. Set je speciálně sestaven pro naše nejmenší členy, jelikož neobsahuje žádné tvrdé dílky.  

DÁREK K SADĚ MUFFIK - KLÍČENKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrak miminka je po narození velmi nedokonalý a je potřeba mu poskytovat správné stimuly k rozvoji. Proto vznikl tento originální set ortopedických podlah Černá na bílé, který je tvořen v kontrastním provedení, jež je pro miminko od narození tak důležité. Kromě perfektního rozvoje vnímání a motoriky, tak navíc rozvíjí i zrak dětí, schopnost koncentrace a povzbuzuje zvídavost.  

  • Výrobce ortopedických podlah Muffik, set ortopedických podlah vytvořil ve spolupráci s Mgr. Terezou Paverovou -  CEO společnosti Černá na bílé s.r.o.
Ortopedické podlahy MUFFIK DROBEČEK Černá na bílé set 6ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí.” 

Technické parametry:

  • Materiál: měkčené PVC - testované podle standardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014
  • Rozměry jednotlivých dílů: 29,79 x 29,79 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH MUFFIK
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: