Muffik - set ortopedických podlah Eko 6 ks

Kód: MFK-024
1 530 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Různé typy povrchů setu ortopedických podlah Muffik - Eko s různým stupněm tvrdosti vyrobené z eko materiálu napodobují přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu. Chůze po ortopedických podlahách má pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhá uvolňovat emocionální napětí.

  • Podlahy EKO patří k nejtvrdším podlahám!

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUFFIK masážní koberečky jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturu, zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému.

Stimulace chodidel a balanční prvky ortopedických podlah působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost má i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů

Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks
Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks

Set ortopedických podlah Muffik - Eko je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a různorodé podlahy. Tento set obsahuje tvrdé eko dílky. Podlahy jsou vyrobeny z dřevo- biopolymerního kompozitu, který by se neměl nacházet v příliš vhlkém prostředí. Podlahy taktéž nejsou protiskluzové, tudíž nejsou vhodné např. do koupelny či na dlažbu.

Z dílků si můžete složit masážní kobereček v různých tvarech. Kreativitě ve skládání se meze nekladou. Dílky můžete pro maximální využití umístit na frekventovaná místa ve Vaší domácnosti. Uvidíte sami, jak se z chození po ortopedických podlahách stane zábava pro celou rodinu, včetně zvířecích kamarádů!

Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks

EKO dílky nejsou protiskluzové a mohou na různých typech podlahy klouzat. Doporučujeme umístit na koberec či na jinou protiskluzovou podložku. 

Set obsahuje (6 ks):

Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks
  • 1x Kokos eko 
  • 1x Klády eko 
  • 2x Ořechy eko 
  • 2x Les eko

Eko dílky patří k nejtvrdším variantám ortopedických podlah!

Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks

 Mgr. Soňa Barvenčíková

"K tomu, aby byly vaše nohy probuzeny k životu, stačí málo. Používat je. Používat je tak, jak bylo konstrukčně myšleno (bosky), a na terénu, který jim původně předurčen (přírodní povrchy). Vítána je různorodost, chůze po kamíncích, trávě, lesní cestě.. a přesně to Vám set nabízí. ” 

Technické parametry:

  • Materiál: WPC (Dřevo-biopolymerní kompozit), eko = nejtvrdší varianta ortopedických podlah 
  • Rozměry jednotlivých dílů: 29,79 x 29,79 cm
  • Certifikace 12m+. 
  • Podlahy jsou vhodné pro děti i dospělé.

Jako poděkování za nákup tohoto setu ortopedických podlah jsme ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou vytvořili originální kartu s inspirací na cviky s ortopedickými podlahami a základními informacemi, které k podlahám potřebujete znát.

Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks
Ortopedické podlahy MUFFIK EKO set 6 ks

Podlahy různých značek (ORTOTO, MUFFIK, ORTODON, ORTO NATURE A ORTHO PUZZLE), nejsou navzájem kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY ORTOPEDICKÝCH PODLAH MUFFIK
Záruka: 2 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠZ Avatar autora | 14.5.2021
Perfektní provedení a ještě krásně voní po dřevě :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: