Muffik-aktivní pomůcka Lávka s 6 ks nano puzzle

Kód: MFA-03-3
Novinka Tip
Značka: Muffik
1 120 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Muffik-Aktivní pomůcka Lávka s 6 ks nano puzzle je vhodná pro každého malého dobrodruha, který se nebojí žádné překážky, ale také pro opatrného človíčka, který rozmýšlí každý krok. Naše novinka MUFFIK lávka je tu pro každého a v kombinaci s dvěma Aktivními pařezy posune Váš ortopedický set MUFFIK podložek doslova na "vyšší" level.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lávka s MUFFIK nano puzzle (6 ks) je revoluční doplněk k ortopedickým podložkám MUFFIK, který rozšiřuje možnosti senzomotorické stimulace a nácviku jemné motoriky. Tento set obsahuje šest kusů nano puzzle, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly různorodé textury pro stimulaci chodidel a dětských ručiček. 

Lávka je ideální pro malé dobrodruhy i opatrné děti, které si rády osvojují nové dovednosti v bezpečném a zábavném prostředí. Je nejen praktickým, ale i zábavným doplňkem do každé domácnosti, školy či terapeutické ordinace. Jedná se o skvělý způsob, jak podpořit zdravý pohyb a zároveň nabídnout zábavnou formu cvičení pro celou rodinu.

Muffik-Aktivní pomůcka Lávka s 6 ks nano puzzle

Pomocí MUFFIK lávky propojte dva Pařezy (Pařezy nejsou součástí tohoto produktu) a získáte tak plnohodnotnou balanční kladinu. Ta nejenže rozvíjí koordinaci a rovnováhu, ale její překonání posílí sebedůvěru a odvahu Vašich nejmenších. Tato lávka v sobě skrývá výřezy, do kterých jsou zakomponované naše oblíbené senzorické Muffik nano puzzlíky.

Díky elegantnímu dřevěnému provedení zapadne do Vašeho interiéru a promění dětský pokoj v prales smíchu, zábavy a zdravého pohybu.

Na MUFFIK lávce procvičí děti balanc, koordinaci oko-noha a koncentraci. Balancováním na lávce posílí střed těla a svaly dolních končetin. Chůzí po MUFFIK nano puzzlestimulují chodidlo a jeho klenbu.

Díky senzorickým MUFFIK nano puzzlíkům děti procvičují jemnou motoriku a rozvíjí fantazii.

Muffik-Aktivní pomůcka Lávka s 6 ks nano puzzle

Tato inovativní hračka nejenže potěší každého malého dobrodruha, ale také mu pomůže rozvíjet klíčové dovednosti jako jsou rovnováha, koordinace a orientace v prostoru. Díky Lávce se Vaše děti nebudou jen bavit, ale zároveň posílí střed těla, kotníky a chodidla, což je zásadní pro správný fyziologický vývoj. 

Technické parametry:

  • NOSNOST lávky je 80 kg!
  • Rozměr: 70 x 11,5 cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKTIVNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: