Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Plan Toys - Balanční loď

Kód: PT5136
625 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Pomáhejte rozvíjet jemnou motoriku dětí s dřevěnou balanční lodí z dílny společnosti Plan Toys. Zároveň trénujte slovní zásobu, poznávání barev, koordinaci, koncentraci a trpělivost.

Sada obsahuje loď, 6 párů zvířat, kostku a pinzetu. Ideální pro 1-4 hráče.

Věk: od 3 let.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomáhejte rozvíjet jemnou motoriku dětí s dřevěnou balanční lodí z dílny společnosti Plan Toys. Zároveň trénujte slovní zásobu, poznávání barev, koordinaci, koncentraci a trpělivost.

Hoďte kostkou tak, aby bylo vidět, jaká padla barva a vyberte si zvíře, které má totožnou barvu. Hráč, který pinzetou položí zvířátka tak, aby loďka s nimi nespadla, vítězí.

Sada obsahuje loď, 6 párů zvířat, kostku a pinzetu. Ideální pro 1-4 hráče.

Rozměry:

 • loď (1ks): 19,2 cm x 5,5 cm x 3 cm
 • pinzeta (1ks): 10 cm x 4,4 cm x 1 cm
 • hrací kostka (1ks): 2,8 cm x 2,8 cm x 2,8 cm
 • ovečka (2ks): 4,2 cm x 3 cm x 1,5 cm
 • žirafa (2ks): 4 cm x 6 cm x 1,5 cm
 • ptáček (2ks): 1,8 cm x 3,5 cm x 1,5 cm
 • klokan (2ks): 4,1 cm x 3,5 cm x 1,5 cm
 • krokodýl (2ks): 9,1 cm x 1,2 cm x 1,5 cm
 • oslík (2ks): 4 cm x 3,3 cm x 1,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

 

PLAN TOYS

Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

Přednosti PlanToys hraček:

 • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
 • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
 • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DŘEVĚNÉ HRAČKY
Záruka: 2 roky
Věková skupina: Tříleté děti (3 roky), Předškoláci (4 - 6 let)

PlanToys - Sustainable Play HD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: