Ortopedická podlaha Muffik - Kokos EKO

Kód: MFK-016-3-1-12
Tip
Značka: Muffik
206 Kč
Skladem

Dbáte na ekologické výrobky? Chcete být šetrní ke své planetě? Pak je tato podlaha stvořená přímo pro Vás! Dekor kokosových ořechů pomáhá při balančním cvičení a posílení středu těla. Neváhejte!

Certifikace 12m+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z našich cílů je zvyšování kvality podlah, a proto jsme inovovali spodní stranu. Výsledkem je nejen lepší vzhled ale i funkčnost. Zvýšili jsme pružnost podlahy a použili pevnější výztuhy, díky čemuž jsme dosáhli vyšší nosnosti. Navíc pro děti evokuje i podobnost včelí plástve. Tím pádem je naše podlaha propracovaná precizně ze všech možných stran a také vzhledově velmi atraktivní. Díky speciálním zámkům ve tvaru puzzle do sebe jednotlivé díly podlahy lehce zapadají a umožnují nespočet kombinací při skládání.

 

Materiál: WPC (Dřevo-biopolymerní kompozit)

Rozměry: 29,79 x 29,79 cm

Tyto podlahy nejsou kompatibilní s podlahami Ortodon.

Doplňkové parametry

Kategorie: ORTOPEDICKÉ PODLAHY MUFFIK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.225 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
MP Avatar autora | 6.3.2021
EKO dílek kokos je vůbec první puzzlík z EKO řady do anšeho Muffika. Oproti plastovým puzzlíkům je hodně tvrdý a obecně je tvar kokosu hodně náročný na přejití, takže zoětně bych tento tvar asi nevybrala, ale neměla jsem možnost ho vyzkoušet. Jako část náročnějšího terénu slouží dobře, i když 14m syn se mu kvůli náročnosti vyhýbá (ačkoliv třeba twister, klády nebo ostrov je schopen přejít). V této tvrdosti a EKO provedení bych asi příště volila buď menší výstupky jako např. ořechy nebo Kokos v měkčím provedení. Jinak ale dílek zapadá do puzzlí a Muffika jako takového milujeme, takže jsme moc rádi, že jsme ho rozšířili a můžeme na něm trávit čas zkoušením rozmanitějších povrchů.