Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

KöckSport - Hmatové podložky - sada 10 ks

Kód: 13314
2 179 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada 10ti senzorických texturních podložek obsahuje 5 x velkou podložku a 5 x menší podložku v různých barvách a tvarech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 10ti silikonových hmatových podložek s texturami, které jsou skvělé pro děti k rozpoznávání různých povrchů pomocí rukou a nohou. Dodává se v sadě 5 velkých různobarevných tvarů s různými vzory a také 5 menších tvarů, které se k nim hodí. Pevné, ale měkké silikonové podložky jsou protiskluzové a snadno se čistí vodou nebo v myčce nádobí. Hra má pozitivní vliv na rozvoj soustředění a pozornosti dítěte.

Smyslové podložky s různými povrchy jsou fantastickou pomůckou pro zlepšení aktivní hry dětí. Dítě se zavřenýma očima (nebo se zavázanýma očima) vyndá z malého sáčku silikonovou podložku. Poté, co si prsty osahá povrch, se snaží najít stejnou strukturu na velké silikonové podložce nohama. To hravou formou podporuje osobní, sociální a emocionální rozvoj dětí a posiluje jejich sebevědomí a sebeúctu. Hra zapojuje a rozvíjí hmat, má pozitivní vliv na rozvoj drobné motoriky, rovnováhy, síly a koordinace. Zároveň se normalizuje svalové napětí dítěte, což může mít pozitivní vliv na zlepšení držení těla.

Hmatové podložky jsou také přínosné pro zkoumání raných matematických dovedností - včetně rozpoznávání velikosti, barev a tvarů a pojmenovávání. Děti mohou také pozorovat a porovnávat - rozvíjet jazyk a slovní zásobu, aby popsaly, jaké hmatové vjemy zažívají.

Sada obsahuje:  5 velkých zábavných tvarů - čtverec, trojúhelník, kruh, hvězda, šestiúhelník - v pěti zábavných barvách - zelené, oranžové, žluté, růžové, modré + 5 malých koleček. Každý tvar má jedinečnou texturu pro smyslové zkoumání.

Velké tvary:  ca. 24 x 24 cm, tloušťka 6 mm

Kolečko malé:  Ø 10 cm, tloušťka 6 mm

Sáček:  14 x 20 cm

Materiál:  Silikon

Věk:  3+

Doplňkové parametry

Kategorie: POMŮCKY NA CVIČENÍ
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: