Doprava pouze za 49 Kč se Zásilkovnou! Platí do konce července.

Stapelstein - Balanční deska Super Confetti

Kód: 110976
1 180 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Balanční deska Stapelstein super confetti je zábavná cvičební a balanční pomůcka pro děti i dospělé. S touto deskou můžete tvořit, hrát si a učit se s nekonečnými možnostmi. Stapelstein super confetti deska podporuje kreativitu, pohyb, rovnováhu a fantazii. Objednejte si balanční kameny Stapelstein ještě dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství a zábavu s celou rodinou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teď bude vše hýřit barvami, jaro přichází! Balanční deska super confetti od Stapelstein v sobě spojuje plnou paletu našich 12 barev duhy. Využijte sílu kompletní palety barev a zahajte jarní a venkovní sezónu v pohybu!

Stapelstein - Balanční deska Super Confetti 1ks

Přineste do svého dne více radosti a barev s limitovanou Stapelstein balanční deskou. S touto cvičební pomůckou můžete tvořit nekonečné možnosti hry a učení pro sebe i své děti.

Balanční deska Stapelstein například skvěle poslouží jako nestabilní plocha. Díky jejímu využití procvičíte rovnováhu, koordinaci a posilujete střed těla a svalstvo zad.  

Je také skvělá jako překážka či stanoviště do balanční dráhy.

Stapelstein - Balanční deska Super Confetti 1ks
Stapelstein - Balanční deska Super Confetti 1ks

Stapelstein super confetti balanční deska je vyrobena v Německu z EPP, který šetří zdroje. Tento plast je 100% recyklovatelný a navíc neobsahuje hnací plyny, změkčovadla ani jiné přísady. Produkty Stapelstein jsou díky tomu odolné, silné a zároveň lehké a voděodolné. Můžete je používat jak v interiéru, tak v exteriéru.

Balanční deska Stapelstein® Boardváží 268 g a unese až 120 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: STAPELSTEIN
Záruka: 2 roky
Stapelstein: Balanční desky
Druh balanční pomůcky: Rotany a úseče
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: