TickiT - Hmatový míč Meteor ball

Kód: 74056
Novinka
Značka: TickiT
589 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení

Hmatový míč Meteor Ball TickiT poskytne vašemu dítěti nekonečné hodiny zábavy. Velký barevný míč s krátery na povrchu, do kterých se umisťuje šest menších hmatových míčků. Tato sada je skvělá pro trénink a rozvoj jemné motoriky, koordinace rukou a očí a logického myšlení. Každý z menších míčků má jiný texturovaný povrch a lze je pro senzorickou hru použít i samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmatový míč, tzv. meteor ball, je skvělá hračka pro nejmenší děti, protože rozvíjí jejich jemnou motoriku, zrakové rozlišení a koordinaci pohybů. Pomáhá také dětem se speciálními potřebami - dětem s ADHD, poruchami autistického spektra či zrakovým postižením. Jde o sadu 6 hmatových míčků zapadajících do jednoho velkého o rozměru 185 mm. Malé míčky mají různé textury. 

Neobvyklý a stimulující zdroj, který lze použít u kojenců k prozkoumání akcí, reakcí a motorických dovedností; nebo v malé skupině batolat, aby povzbudily konverzaci a rozvinuly koordinaci rukou a očí. Malé kuličky mají různě strukturované povrchy a lze je odstranit a použít samostatně.

Podporuje následující oblasti učení:

• Fyzický rozvoj - motorické dovednosti
• Osobní rozvoj - smyslové
• Fyzický rozvoj - koordinace ruka-oko
• Osobní rozvoj - spolupráce


Specifikace
Velikost:  Průměr cca 185 mm.

Věk: Vhodné od 6 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: KREATIVNÍ HRAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: